پایان رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان

مسابقات و ریتینگ

تاریخ ثبت خبر: 1395/05/20

 

پایان رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان/ رتبه پنجمی و کسب یک نورم استاد بین المللی در مسابقات برای ایرانی ها

رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان از 18 تا 31 مرداد به میزبانی هند برگزار شد.شش نماینده از کشورمان نیز در این مسابقات حضور داشتند.

یک عنوان پنجمی، دو عنوان دهمی، دو عنوان چهاردهمی و کسب یک نورم استاد بین المللی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان از 18 تا 31 مرداد به میزبانی هند برگزار شد. تیم ملی شطرنج ایران با ترکیب شش شطرنجباز( پرهام مقصودلو- مسعود مصدق پور-شاهین لرپری زنگنه-آرین غلامی- سید خلیل موسوی و مبینا علی نسب) در این مسابقات حضور پیدا کرد و در پایان در حالی که دو نماینده از کشورمان شانس کسب مدال را نیز داشتند با یک عنوان پنجمی، دو عنوان دهمی، دو عنوان چهاردهمی و کسب یک نورم استاد بین المللی این رقابتها را به پایان رساند.

در سیزدهمین و آخرین دور از این مسابقات مسعود مصدق پور،شاهین لرپری زنگنه و سید خلیل موسوی به نتیجه تساوی رضایت دادند و آرین غلامی و مبینا علی نسب به پیروزی رسیدند. پرهام مقصودلو نیز دیدار خود مقابل حریف را واگذار کرد.

در پایان 13 دور رقابت، مسعود مصدق پور موفق ترین نماینده ایران با 8/5 امتیاز در رده پنجم جدول جای گرفت. پرهام مقصودلو و شاهین لرپری زنگنه با 8 امتیاز به رتبه دهم مشترک دست پیدا کردند.سید خلیل موسوی و آرین غلامی نیز با 7/5 امتیاز در رتبه چهاردهم مشترک جدول قرار گرفتند.

در بخش بانوان نیز مبینا علی نسب با 7/5 امتیاز ضمن قرارگیری در رتبه چهاردهم جدول دومین نورم استاد بین المللی خود را نیز دریافت کرد.

 

مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان جهان به ایستگاه پایانی رسید/ آخرین تلاش نمایندگان ایران برای کسب مدال

دور پایانی رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان از ساعت 9 صبح امروز در هند آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج،  دور سیزدهم و پایانی رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان از ساعت 9 صبح امروز آغاز شد.

در دور دوزادهم و ماقبل پایانی این مسابقات پرهام مقصودلو، آرین غلامی و مبینا علی‌نسب به تساوی برابر حریفانشان رضایت دادند و مسعود مصدق‌پور، سید خلیل موسوی و شاهین لرپری زنگنه به پیروزی دست یافتند.

موفق ترین نمایندگان ایران تا دور پایانی رقابت‌ها مقصودلو و مصدق‌پور هستند که با 8 امتیاز در رتبه چهارم مشترک جدول قرار دارند و برای کسب مدال آخرین تلاش خود را در دور پایانی به کار می برند.

دور سیزدهم و پایانی رقابت‌ها در حالی امروز در حال برگزاری است که جفری زیونگ آمریکایی قهرمان زودهنگام جوانان جهان شد. زیونگ با کسب 10 امتیاز از 12 دیدار (8 پیروزی و 4 تساوی) پیش از برگزاری دورپایانی قهرمان زودهنگام جوانان جهان لقب گرفت.

 

پرهام مقصودلو در فاصله نیم امتیازی از صدر جدول مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان جهان

پرهام مقصودلو نماینده شایسته شطرنج کشور با برد دور هشتم رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان خود را به نیم امتیازی از صدر جدول این مسابقات رساند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، در ادامه مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان جهان که به میزبانی هند در حال برگزاری است نمایندگان کشورمان به دو پیروزی، یک تساوی و سه شکست در دور هشتم رقابتها رضایت دادند.

در این دور از مسابقات پرهام مقصودلو و شاهین لرپری زنگنه به پیروزی رسیدند و آرین غلامی تنها تساوی را از آن خود کرد. مسعود مصدق پور ،مبینا علی نسب و سید خلیل موسوی نیز در برابر حریفان خود شکست خوردند.

در پایان دور هشتم مسابقات پرهام مقصودلو مرد شماره یک شطرنج کشور با 6 امتیاز و تنها 0/5 امتیاز فاصله از صدر جدول در رده چهارم قرار دارد. این رقابتها در 13 دور و تا 31 مرداد ادامه دارد.

ایران با 6 نماینده در این مسابقات حضور دارد.

2پیروزی و 4 تساوی سهم شطرنجبازان ایرانی در در دور هفتم

نمایندگان شطرنج کشورمان در هفتمین دور از رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان به دو پیروزی و 4 تساوی دست پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، دور هفتم رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان با دو پیروزی و 4 تساوی برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

پایان دور ششم رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان با 2 پیروزی و 4 تساوی برای ایران

شطرنج‌بازان ایرانی در دور ششم مسابقات قهرمانی جوانان جهان به دو پیروزی و چهار تساوی دست پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسوین شطرنج، مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان جهان از 18 مرداد به میزبانی هند آغاز شده و تا 31 همین ماه ادامه دارد.

در ششمین دور از این مسابقات آرین غلامی به پیروزی رسید تا 3/5 امتیازی شود. سید خلیل موسوی به برتری رسید تا جمع امتیازات خود را به 4 برساند.  ضمن اینکه مسعود مصدق‌پور موفق ترین نماینده ایران تا به اینجای رقابتها با یک تساوی 4/5 امتیازی شد.

پرهام مقصودلو نیز با یک تساوی دیگر 4 امتیازی شد. شاهین لرپری زنگنه هم به تساوی بسنده کرد او با این نتیجه 3/5 امتیازی شد و مبینا علی‌نسب هم که در پی یک شروع عجیب از حرکت دهم برتری قابل توجهی به حریف داده بود در پایان موفق شد به تساوی دست پیدا کند.

در پایان دور ششم رقابت‌ها مصدق‌پور هم‌امتیاز با نفر دوم در جایگاه پنجم قرار گرفته است. همچنین مقصودلو در جایگاه هفدهم، موسوی بیستم، لرپری زنگنه سی‌اُم و آرین غلامی در رده سی‌وسوم قرار دارند

کسب یک پیروزی و 5 تساوی ارزشمند در دور پنجم مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان جهان

دور پنجم رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان با یک پیروزی و 5 تساوی برای شطرنجبازان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان جهان با شرکت 6 نماینده از کشورمان در هند در حال پیگیری است.

شطرنجبازان ایران در دور پنجم به یک پیروزی توسط آرین غلامی و پنج تساوی توسط پرهام مقصودلو، سید خلیل موسوی، شاهین لرپری زنگنه، مسعود مصدق پور و مبینا علی‌نسب دست پیدا کردند.

تساوی ارزشمند مسعود مصدق پور در برابر ارتمیف نفر شماره 1 جدول با ریتینگ 2665 یکی  از نتایج مهم این مرحله از رقابتها بود. مصدق پور با این تساوی  4 امتیازی شد.سید خلیل موسوی هم که حتی با خطر باخت مواجه بود، موفق شد که وضعیت بازنده را با تساوی عوض کند 

   

قرعه کشی دور ششم این مسابقات نیز به شرح زیر است:  
بخش آزاد : 
 
مسعود مصدق پور - سانیلداث (2515) 
پرهام مقصودلو - پراگناناندا (2429 )
شاهین لرپری زنگنه - هارشا (2344) 
سید خلیل موسوی - سامد(2253)
آرین غلامی - باراث (2197)
 
http://wjcc2016india.com/paring-open-round-6/
 
بخش دختران :
 
بلاگوژویچ (2267) - مبینا علی نسب 
 
http://wjcc2016india.com/paring-girls-round-6/

پایان دور سوم رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان با دو پیروزی،یک تساوی و سه شکست برای ایرانی ها

دور سوم مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان جهان با دو پیروزی ،یک تساوی و سه شکست برای شطرنجبازان ایرانی همراه بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابت‌های شطرنج قهرمانی جوانان جهان که از 18 مرداد آغاز شده است، روز گذشته در دور سوم پیگیری شد.

در این دور از مسابقات مسعود مصدق‌پور و شاهین لرپری زنگنه نمایندگان پیروز ایران بودند. پرهام مقصودلو نیز به نتیجه تساوی رضایت داد و آرین غلامی، مبینا علی‌نسب و سید خلیل موسوی برابر حریفان خود شکست خوردند.

مسابقات شطرنج قهرمانی جوانان جهان تا 31 مرداد در هند ادامه خواهد داشت.

در بخش آزاد این رقابتها 80  نفر از 36 کشور جهان شرکت دارندکه کشور میزبان(هند) با 28 نماینده بیشترین شرکت کننده را دارد ، کشورمان ایران با 5 شرکت کننده در رده دوم است، چین با 4 و فرانسه با 3 شرکت کننده تنها کشورهایی هستند که بیش از 2 نماینده دارند.


اما در بخش دختران 57 شرکت کننده از 27 کشور حضور دارند که باز هم هندوستان با 20 شرکت کننده بیشترین حضور را دارد و کشور روسیه با 4 شرکت کننده در رده بعدی قرار دارد.

سه پیروزی و سه تساوی ایرانی ها در دور دوم شطرنج قهرمانی جوانان جهان

نمایندگان شطرنج کشورمان به سه پیروزی و سه تساوی در دور دوم رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان دست پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابت‌های شطرنج قهرمانی جوانان جهان از 18 مردادماه به میزبانی هند آغاز شده و تا 31 همین ماه طی ١٣ دور ادامه دارد.

تیم شطرنج کشورمان با 6 شطرنجباز(پرهام مقصودلو-مسعود مصدق پور-سید خلیل موسوی-شاهین لرپری زنگنه-آرین غلامی و مبینا علی نسب)در این مسابقات حضور پیدا کرده است.

در دور دوم این مسابقات نمایندگان کشورمان به سه پیروزی و سه تساوی دست پیدا کردند.پرهام مقصودلو , سید خلیل موسوی و شاهین لرپری زنگنه مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند و مبینا علی نسب , مسعود مصدق پور و آرین غلامی به تساوی رضایت دادند.

دور سوم این مسابقات ظهر امروز 20 مرداد برگزار می شود.

سه پیروزی، دو تساوی و یک شکست برای نمایندگان ایران در دور نخست شطرنج قهرمانی جوانان جهان

نمایندگان کشورمان در نخستین دور از رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان به سه پیروزی، دو تساوی و یک شکست رسیدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسوین شطرنج، رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان از 18 تا 31 مرداد به میزبانی هند در حال برگزاری است. تیم شطرنج کشورمان با 6 شطرنجباز(پرهام مقصودلو-مسعود مصدق پور-سید خلیل موسوی-شاهین لرپری زنگنه-آرین غلامی و مبینا علی نسب) در این مسابقات حضور پیدا کرده است.

در روز نخست این مسابقات که ظهر روز گذشته انجام شد آرین غلامی و مسعود مصدق پور  و مبینا علی نسب در برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.


پرهام مقصودلو و سید خلیل موسوی به تساوی رضایت دادند و شاهین لرپری زنگنه دیدار خود را مقابل حریف واگذار کرد.

دور دوم این مسابقات امروز برگزار می شود.

نمایندگان شطرنج کشور به رقابتهای قهرمانی جوانان جهان اعزام شدند

شش شطرنجباز از کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان عازم هند شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان از 17 تا 31 مرداد به میزبانی هند برگزار می شود.

مسعود مصدق پور- سید خلیل موسوی-پرهام مقصودلو- آرین غلامی-شاهین لرپری زنگنه و مبینا علی نسب شش شطرنجبازی هستند که شب گذشته تهران را به مقصد هند ترک کردند.


محمد علی سادات منصوری سرپرستی تیم اعزامی ایران به این رقابتها را بر عهده دارد.

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

حامیان


قهرمانان
 • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
  استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
  قهرمان لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم سایپا وکسب مقام اول (میز3) در سال 1398
  کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
  شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
  نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
  کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
  کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
  کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
  کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
  کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
  کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
  کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
  کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
  قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
  کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
  کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
  مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
  مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
  مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
  قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
  کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
  مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
  قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
  مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
  مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
  قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
  مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
  مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
  قهرمان کشوردر سال 90-1389
  کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
  کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

 • استاد بین المللی نیما جوانبخت
  استاد بین المللی نیما جوانبخت
  کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
  کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
  کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
  كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
  مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
  قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
  مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
  نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
  مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
  مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

 • استاد فیده انوشا مهدیان
  استاد فیده انوشا مهدیان
  نائب قهرمان مسابقات برق آسا زون غرب آسیا رده زیر 20 سال 2022 - قرقیزستان
  مقام سوم مسابقات المپیاد جهانی گروه B سال 2022 - هند
  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1400 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - کرمانشاه
  مقام سوم مسابقات جوانان آسیا رده زیر 20 سال 2021 - کسب دومین نورم استادی بین المللی - سریلانکا
  قهرمان تیمی(تیم سایپا تهران)مسابقات لیگ برتر کشور 1398 - تهران
  مقام سوم مسابقات نوجوانان جهان رده زیر 16 سال 2019 - هند
  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1398 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - رشت
  مقام سوم مسابقات زون 3/1 بانوان آسیا سال 2019 - کسب اولین نورم استادی بین المللی - اردن
  نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان) لیگ برتر کشور 1397 - تهران
  قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - گرگان
  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 16 سال 1397 - قزوین
  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1397 - زنجان
  مقام سوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی شطرنج رده زیر 16 سال 2018 - هند
  قهرمان میز بانوان(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1396 - رشت
  نائب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1396 - گرگان
  قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 16 سال 1396 - ساری
  نائب قهرمان مسابقات قهرمانی سریع آسیا رده زیر 20 سال 1396 - شیراز
  نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1395 - تهران
  نایب قهرمان مراحل اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 14 سال 1395 - سمنان
  نایب قهرمان مرحله اول مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1395 - یزد
  مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 14 سال 1394 - قزوین
  قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1394 - ماهشهر
  قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 12 سال 1393 - ساری
  مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 12 سال 1392 - قزوین

 • طناز ازلی
  طناز ازلی
  قهرمان بانوان کشور - ۱۴۰۳
  مقام سوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
  نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال 1397
  مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
  مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
  قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
  نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

 • هستی خسروی
  هستی خسروی
  مقام دوم زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
  مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
  مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
  کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
  نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

 • ارشیا محمدیان سبچانی
  ارشیا محمدیان سبچانی
  مقام سوم زیر ۱۴ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
  قهرمان کشور در مسابقات استاندارد زیر ۱۴ سال ۱۴۰۲
  قهرمان رده سنی زیر ۱۴ سال مسابقات سریع قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
  مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
  مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
  قهرمان زیر 10سال استان - 1398

 • استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
  استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
  قهرمان زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
  کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
  اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
  مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
  مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
  مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397
  مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398

 • فاطمه مشهدی
  فاطمه مشهدی
  قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال در سال ۱۴۰۲
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال مسابقات سریع در سال ۱۴۰۲
  مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
  کسب مقام سوم زیر 12 سال کشور درسال 1397
  مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
  کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
  قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

 • محسن ترکان
  محسن ترکان
  نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • محمد صادق نادری
  محمد صادق نادری
  قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
  نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

 • امیرحسین بادکوبی
  امیرحسین بادکوبی
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
  كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
  نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
  مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

 • علیرضا آقائی
  علیرضا آقائی
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
  مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
  نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
  تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

 • فراز قلعه دار
  فراز قلعه دار
  نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
  قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

 • استاد فيده پرنيان عباسي
  استاد فيده پرنيان عباسي
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
  کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
  مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

 • رامیلا واگوهیان
  رامیلا واگوهیان
  مقام سوم زیر 18 سال 1396
  کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
  مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
  مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

 • ارسلان بزرگزاد
  ارسلان بزرگزاد
  قهرمان بلیتس زیر ۸ سال کشور در سال ۱۴۰۲
 • اشکان ازلی
  اشکان ازلی
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
 • کیارش نجفی
  کیارش نجفی
  1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
  قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

 • خشایار رجبی
  خشایار رجبی
  مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
 • امید کریمی
  امید کریمی
  دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
 • عسل کاظم زاده
  عسل کاظم زاده
  کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
  راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
  قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
  قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
  مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
  مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

 • ایدا عباسی
  ایدا عباسی
  نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
  نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
  قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

 • مسعود ایرانپور
  مسعود ایرانپور
  بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • علی کدخدائی
  علی کدخدائی
  بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • محمد جواد نادری
  محمد جواد نادری
  بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • نگین ماجد
  نگین ماجد
  کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
 • امیر محمد نوروزی
  امیر محمد نوروزی
  مقام سوم رده سنی زیر ۱۰ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
 • آرش جعفری قورتانی
  آرش جعفری قورتانی
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
  قهرمان زیر 6 سال پسران در سال 1395

 • آرین اعتمادی
  آرین اعتمادی
  مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
  قهرمان زیر 10 سال پسران استان در سال 1395

 • شایان ایمن
  شایان ایمن
  قهرمان استان زیر 10 سال 1396
  نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
  قهرمان استان زیر 12 سال 1398
  نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
  نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

 • آرش نظریان
  آرش نظریان
  مقام سوم رده سنی زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
  مقام سوم رده سنی زیر ۸ سال قهرمانی استان در سال ۱۳۹۸