ایمیل ها و انتقادات شما

متون ویژه

تاریخ ثبت خبر: 1393/02/02

 

دریافت ایمیلی از یکی از خوانندگان محترم سایت ، در پایان راهی که 4 سال و اندی در ان قدم برداشتیم ، اینجانب را بر ان داشت تا در این بخش خبری ایمیلها و انتقادات شما ، که نظرات خود را راجع به مدیریت سایت و دبیر هیات استان ارسال می کنید ، درج نمایم. تنها انتظار اینجانب بعنوان مدیر سایت ، ان است که در درج مطالب خود ، شئونات اخلاقی - اجتماعی و مذهبی را رعایت فرمائید. با سپاس 
دریافت ایمیلی از یکی از خوانندگان محترم سایت ، در پایان راهی که 4 سال و اندی در ان قدم برداشتیم ، اینجانب را بر ان داشت تا در این بخش خبری ایمیلها و انتقادات شما ، که نظرات خود را راجع به مدیریت سایت و دبیر هیات استان ارسال می کنید ، درج نمایم. تنها انتظار اینجانب بعنوان مدیر سایت ، ان است که در درج مطالب خود ، شئونات اخلاقی - اجتماعی و مذهبی را رعایت فرمائید. با سپاس 
بخش اول :
نام و نام خانوادگی : ناشناس (ک)
نام شرکت / نهاد :
شماره تماس :
پست الکترونیک : 
آدرس : 


عنوان : انتقاد

بسمه تعالی البته پرواضح و مشخص است که طبق معمول اقای وحید اجازه انتشار این متن را نخواهد داد. اخر ایشان تنها عقل کل در سیاره ما میباشد.ونظری که مخالف ایشان باشد را به هیچ وجه بر نمیتابد. الان نزدیک به بیش از یک سال است که صحبت از رفتن میکند اما ظاهرآ ایشان داعیه پدری جامعه شطرنج اصفهان را دارد. ویک پدر تا اخر عمر احساس مسئولیت در قبال فرزندان خود را دارد.اما ایشان باید بدانند که خود محوری وخود رایی اندازه دارد باید بداند.همانطور که ایشان هیچ کس را اصلح تر از خود نمیداند.جامعه شطرنج اصفهان نیز کسی را ناشایسته تر از ایشان نمیدانند. باید بداند رأی ونظر هر شخصی برای خودش محترم است. باید بداند جامعه شطرنج اصفهان مجبور نیست تاوان عصبیت های ایشان را بدهد.باید بداند که در صورت رفتن از هیئت به فکر کنترل از راه دور هیئت نباشد وداعیه پدری را کنار بگذارد.شما کجای شطرنج هستید که این همه احساس مسئولیت میکنید؟شما که تا این حد نادانید که نمیدانید جایگاه شما خدمت به شطرنج است نه این که شطرنجبازان به شما خدمت کنند.شما نمیدانید که این رویکرد شما چقدر وقیحانه است که از کسانی مثل جوانبخت زنگنه و.... انتظار مدح وسپاس خودتان را دارید. جامعه شطرنج هرگز از شما (اقای وحید )خاطره خوشی نخواهد داشت.واقای گلشنی چهره ماندگار شطرنج خواهد بود. شما دو دوست هستید اما هیچ ارتباطی به همدیگر ندارید.


ارسال شده در تاریخ : 1393/02/02

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

ناشناس در تاریخ ۲/۲/۱۳۹۳

با سلام و احترام
من یک بار با آقای وحید تماس گرفتم و تقاضا و انتقادی در مورد مسابقات داشتم، ایشون خیلی خیلی تند برخورد کردند. واقعا من از برخوردشون ناراحت شدم و دوست داشتم انتقادی کنم. اما این دلیل بر نادیده گرفتن زحمات ایشون نمیشه. بهتر بود اگر قرار انتقادی بشه دوستانه تر باشه. در یه محیط راضی نگه داشتن همه سخته.

هادی آقاجانی در تاریخ ۳/۲/۱۳۹۳

سلام
با سپاس از زحمات زیاد مسئولین هیئت مخصوصا آقای وحید که جز خوبی و جدیت در کار از ایشان چیزی ندیدیم.انشاالله در همه ی مراحل زندگی موفق باشند.

رامین کمال در تاریخ ۳/۲/۱۳۹۳

باسلام
دور از انصاف است که زحمات کادری که در این چهارسال برای استان زحمت کشیدند زیر سوال برد. قطعا هرشخص و هرکادری نقاط ضعفی دارد که با همراهی و کمک دیگران پوشیده می شود.قطعا حضور آقای وحید در این چند سال و فشارهای زیادی که در دوره های سخت به ایشان وارد شده است ، شاید علت بعضی از تندی ها باشد.به هرحال هرکسی زیر فشار شاید رفتاری از خود نشان دهد که خودش هم قبول نداشته باشد . البته آقایان وحید و گلشنی از نفرات باتجربه استان اصفهان هستند و بنده از زحمات ایشان در این مدت تشکر میکنم.
اما بنده با دوجبهه ای شدن شطرنج استان اصفهان به شدت مخالفم و چه زیباست که همگی در کنار هم شطرنج استان را بهتر از پیش کنیم. بنده به عنوان کوچکترین عضو جامعه شطرنج استان ، به عنوان اولین شخص ، آمادگی خود را درمورد همکاری هرشخصی که در دوره بعد مسئولیت را برعهده میگیرد ، اعلام میکنم.
اگر همگی باهدف پیشرفت شطرنج استان اصفهان و پوشاندن نقاط ضعف یکدیگر در میدان حاضر بشویم ، قطعا به موفقیت خواهیم رسید...
پس بسم ا...

نسرین گرامیان در تاریخ ۳/۲/۱۳۹۳

واقعاازبی مهری وناسپاسی برخی افرادتعجب میکنم درست است که بعضاگاهی اوقات تنش یانقاط ضعفی بودولی درکناراین مواردخوبیهایی هم بودکه بی انصافیه ندیدبگیریم،ایشان آنقدرنسبت به وظایف وتعهداتشان پایبندهستن که بعضاتاپاسی ازشب درهیات می موندن وبه اموررسیدگی میکردن،شطرنج ارث پدری ایشون نیست درطی این چندسال به خیلی افراداجازه فعالیت درپستهای مختلف رادادن ولی آقای وحیداگه قراره صراحتا این انتقادات تندهمراه بابغض وکینه بیان بشه ،اینوبدونیدکه خیلیاهم هستن که میدونن شمادرطی این چهارسال چه خدمات ارزنده ای به جامعه شطرنج اصفهان داشتید که ازشمابه خاطرزحماتتون تشکروقدردانی میکنیم .

مجید کبیری در تاریخ ۳/۲/۱۳۹۳

سلام،از آنجایی که من در یک سال اخیر در جمع برخی دوستان از خانواده شطرنج شهرمان انتقاداتی را نسبت به چگونگی اداره کردن شطرنج استان مطرح کرده ام و در ایمیل انتقادی بالا جلوی اسم ناشناس،حرف(ک) قید شده و این مسئله برای یکی از دوستان خوبم(و شاید دوستان دیگری که از من نپرسیده باشند) شبهه ایجاد کرده بود لذا بدینوسیله انتساب ایمیل فوق به خودم را شدیدا تکذیب می نمایم. من اگر می خواستم در سایت انتقادی مطرح کنم با اسم و با ادبیات شایسته خانواده فرهیخته شطرنج عنوان می کردم. برتراند راسل ملقب به فیلسوف قرن در اواخر عمر، در مصاحبه ای بعنوان چکیده ای از کل تجربیات عمر 98 ساله اش دو نکته را عنوان می کند که در دومی بعنوان آخرین سخن می گوید:{ عشق عاقلانه و نفرت ابلهانه است.در دنیایی که ما هر روز با تنوع بیشتری از نظرات گوناگون روبرو هستیم تحمل نظرات مخالف برای ادامه بقا مطلقا" ضروری است} اینجانب بشدت در تلاش برای رسیذن به مرحله ای از تکامل شخصیت هستم که بتوانم خود همیشه به این توصیه زیبا عمل کنم و به نوبه خود اگر در طول مدتی که بعنوان سرپرست سالن، مربی و داور در خدمت جامعه گرانقدر شطرنج بودم و احیانا" با برخورد نامناسب و دور از شان، عزیزان شطرنجی را رنجانده ام صمیمانه از همه عذرخواهی می نمایم. با احترام و آرزوی موفقیت برای همه دلسوزان شطرنج کشور عزیزمان. مجید کبیری

ناشناس در تاریخ ۳/۲/۱۳۹۳

به نظر من این انتقاد نیست کینه ورزی و دشمنی است

کریمی در تاریخ ۳/۲/۱۳۹۳

درود و سپاس فراوان خدمت دبیر محترم هییت شطرنج اصفهان
لازم دانستم ميان اين همه ابراز لطف ديگران !! بنده به نوبه خود از تلاش ها و زحمات بي شاعبه شما و همکاران گراميتان در مديريت صحيح و مدبرانه هيئت که باعث و باني پيشرفت و ترقي رشته شطرنج در شهر و استان گرديد، کمال تشکر و قدرداني را داشته باشم.
باشد تا ديگران چشمان خویش را باز نمايند تا ناديده هاي ساله هاي گذشته را به ديده خوش ببينند.

لیلا پناهی - مجید باقری در تاریخ ۴/۲/۱۳۹۳

عرض سلام و ادب
ابتدا جواب جناب منتقد :
منظق و جلوگیری از قضاوت عجولانه از ابتدایی ترین درسهایی است که ما از شطرنج می آموزیم پس شما یا از شطرنجیان نیستید یا درس های شطرنج را نیاموخته یا حتی فراموش کرده اید !!!! توصیه می کنم در زمان انتقاد از دیگران مغز خود را روشن و احساسات خود را خاموش کنید. جنابعالی می توانستید هوشمندانه ضمن تأکید بر نقاط قوت به نقاط ضعف ایشان اشاره فرمایید و راهکارهای مناسب را نیز ارائه کنید. شما آقای وحید را در یک دادگاه یک طرفه محکوم می کنید بدون اینکه قصد خود را از این نحوه انتقاد بدانید، شما قطعا می دانید که در زمانی که این ایمیل را نوشته اید چه احساسی داشته اید،بهتر است وقتی خیلی خوشحال، ناراحت یا عصبانی هستید انتقاد نکنید. در ضمن شما نظر شخصی خود را بهتر است مطرح نمایید و آن را به جامعه شطرنج استان بسط ندهید.

جناب آقای وحید :
زحمات و تلاشهای جنابعالی بر هر کس پوشیده باشد بر خدا پوشیده نیست،عملکرد هیات شطرنج استان از سال 89 تا کنون در مقایسه با سالهای قبل از آن را دوست و دشمن می دانند، آمار ریتینگ داران داوران مربیان تاسیس باشگاهها میزبانی ها و عناوین به دست آمده بالاخص در رده های سنی گواه این مدعاست. شطرنج استان و ایران تا سالیان سال وامدار زحمات شماست.
در پناه یگانه عالم شاد باشید و تندرست.

بهزاد کلانتری دهقی در تاریخ ۴/۲/۱۳۹۳

با سلام ادب خدمت خدمتگزاران شطرنج. بنده هم به نوبه خود این انتقاد را رد می کنم و اگر کسی بخواهد انتقاد سازنده در راستای رشد و خدمت به شطرنج استان داشته با شد با ید رو در رو و با شهامت بیان کند تا مشکلات حل شود نه بیشتر شوند.

ایرانپور در تاریخ ۵/۲/۱۳۹۳

با سلام بخدمت همه دوستان و خانواده شطرنج اصفهان ....هیچ بنده ای در جایگاه قضاوت در مورد مخلوقات خدا نیست ....و هیچ انسانی نمیتواند مدعی بی عیب و نقص بودن رفتارخود باشد .....اما شایسته نبوده و نیست که اینگونه دیگران رو به ناحق مورد خطاب قرار دهیم ...و به صراحت در شبکه های اجتماعی از این دست ......و یا عدم حضور خود شخص..... مسائل اخلاقی و رفتاری اونها رو مورد هجمه شدید قرار دهیم ...من فکر میکنم کمتر کسی مانند بنده طی دو سه سال گذشته بنا به دلائلی مشکلاتی با مسئولین اصلی هیئت از جمله اقای وحید داشته بوده ...لیکن بدلیل اعتقاد راسخ اینجانب به رعایت ادب و احترام متقابل ...سعی در مطرح نمودن عاقلانه این مشکلات از راه درست ان بوده و هستم ...مثلی است معروف که میگوید ....انچه را که بر خود نمی پسندی بردیگران هم مپسند ...بدیهی است که جناب اقای وحید و دیگر دوستان هیئت خود معترف یه اشکالاتی هستند ....و کار هیچ انسانی بی عیب نمیتواند باشد .....اما چنین مسائلی هرگز استدلالی برای توهین به دیگران نبوده و نخواهد بود ...مسلما تمامی این نقائص به مرور زمان و با هم فکری دیگر دوستان رفع خواهد شد ...انچنانکه همه خانواده شطرنج اصفهان شاهد دگرگونی این رشته طی سالهای اخیر شده اند ......امید است با توکل بخدا و همیاری بیشتر مسئولین و دست اندار کاران ...روز بروز شاهد شرایط بهتر و رشد روز افزون شطرنج در این استان باشیم ....انشاالله ....

زینل پور در تاریخ ۶/۲/۱۳۹۳

بسیار خوشحالم که آقای وحید با انتشار این متن نشان دادن که شجاعتشان بیش از اینهاست اگر هم در گذشته خبری را منتشر نمی کردند حتما ادبیاتی مانند این متن داشته ودور از شان شطرنج بوده .درست است آقای وحید این چند ساله بسیار برای هیات تلاش کردن ومتاسفانه شاهد بی مهری های این چنین از جانب بعضی از مثلا دوستان بودن و صحبت از رفتن می کردند ولی تعهدشان باعث شد که تاآخر دوره بمانند .پس بهتر است نظر تعداد معدود افراد را به پای جامعه شطرنج نگذاریم . بنده از جمله افرادی بودم که بیش از همه شاهد این بودم که اقای وحید وآقای گلشنی چقدر این چند سال در هیات زیر فشار بودن هر چند که به نظر من عصبانیتی که بعضی از دوستان می گویند همان ضوابطی بود که آقای وحید برای نزدیکترین دوستانشان نیز زیر پا نمی گذاشتن ولی در بعضی مواقع هم حق داشتن زیر این همه فشار کمی عصبانی شوند . مطمئنم آقای وحید سخنان این دوست را به پای همه ما نمی گذارند و میدانند که ما همه شاهد این بودیم که ایشان بدون چشم داشت مالی ومدح وسپاس برای شطرنج استا ن تلاش کردند .

مهداد ازلی در تاریخ ۷/۲/۱۳۹۳

با سلام
از اینکه شخصی با این کینه توزی و بی ملاحظه را در بین خودمان می بینم بسیار متاسف شدم چرا که فرهنگ و شعور شطرنجبازان مثال زدنی است . دلیل اینکه ما شطرنج می آموزیم فقط سرگرمی و بازی نیست بلکه تبدیل شدن به یک انسان فهیمتر است . درک کردن واقعیتها جزئی از این مقوله است . خصلت جوانمردی و ایستایی جزئی از خصائل شطرنجبازان واقعی است . با توجه باینکه هیچ پیشرفت و رشدی منطقا بدو ن برنامه ریزی صحیح و صرف انرژی و دقت در اجرای استراتژی وتاکتیکهای طراحی شده امکان پذیر نمی باشد میتوان مدعی بود که هیئت شطرنج اصفهان از پس این مهم برآمده است.هیئت اصفهان اعم از آقایان گلشنی - وحیید دستجردی - دادگر - اعظمی کیا و بانوان محترمی که تا لحظات آخر تفویض هیئت با درستکاری و صداقت و وظیفه شناسی خود توانستند برگی زرین در طو ل تاریخ شطرنج اصفهان به یادگار بگذارند . متاسفانه خیلی از ما ها فراموشکاریم اعم از هنر جویان دیروز و قهرمانان امروز . فکر می کنیم این فقط شخص ما و استعدادمان بوده که به اینجا رسیدهایم وفراموش میکنیم مربیانمان ومجموعه ای را که تا اینجا راه گشا بوده است . جا دارد از تمامی کسانی که در رشد شطرنج اصفهان در زمان خود سهم بسزایی داشته اند تقدیر شود آقایان محسن سیدنا و اصغر راستقدم و یسیاری از پیشکسوتان امروز مانند مهنس میرجانی و بانوان فعالی که در گذشته و حال ساختار شطرنج اصفهان را پایه ریزی کردند از نظر من قابل تقدیرند . موفقیتهای امروز یک شبه به وجود نیامده و نمیتوان زحمات خانواده ها و فرزندانشان که با کمکهای بیدریغ خود به هیئت شطرنج یاری رسانده را با چند کلمه بی اساس و مغرضانه زیر سوال برد. امیدوارم که هیئتهای منتخب بعدی ترکیبی از افرادی لایق مثل آقایان گلشنی و وحید باشد . پیروزی و سعادتمندی همه شما را آرزومندم . مهداد - ازلی

ناشناس در تاریخ ۷/۲/۱۳۹۳

با سلام
در ابتدای امر به جناب آقای وحید خسته نباشید فراوان عرض می نمایم.
مسلما تمام افراد مخصوصا جامعه شطرنج این ادبیات را برای انتقاد رد می کند. اما انتقادی با افراط فراوان صورت گرفته و در جواب تعلرفی مفرطانه.بهتر است حد اعتدال رعایت شود.
اینکه آقای وحید زحمت فراوانی طی این مدت کشیده اند بر هیچ کس قابل چشم پوشی نیست اما برخوردهای تند ایشان در بشیاری از موارد موجب آزردن اطرافیان شده است. هر کس در این سمت ها قرار می گیرد نیاز است آستانه صبر خود را بالا ببرد. باحوصله به انتقادات، نظرات و پیشنهادات گوش دهد و اگر نیاز بود مسیر را تغییر دهد. متاسفانه در بسیاری از موارد آقای وحید تند برخورد کرده و صبر کافی را از خود نشان نمی دادند.امیدوارم ایشان در ادامه راه موفق باشند.

یه حرف الفبا در تاریخ ۸/۲/۱۳۹۳

در باره این ای میل جنجالی چند نکته قابل بیانه اول این که نویسنده خود را با یکی از حروف الفبا معرفی کرده که واضحه برای آدرس غلط دادنه و یادآور داستان معروف آی دزد آی دزد،که کار خیلی ناپسندیه دیگه این که اونایی که در عرصه شطرنج استان فعالن و سالها با هم سر و کله زدن وبالطبع شناخت بیشتری از همدیگه دارن اگه ساختار جملات متن ای میل را با گفتار محاوره ای و تکیه کلام های ویژه ی یه آقای خاصیه تطبیق بدن مخصوصا واژه نادان که هر وقت خیلی عصبانیه بکار میبره و روش هایی چون خرج کردن از کیسه دیگران یعنی سو استفاده از اسم شطرنجبازهای مشهور استان مثل جوانبخت و زنگنه و ایجاد تفرقه بین دوستان قدیمی همچون آقایون وحید و گلشنی(به زبون عامیانه میگن دو به هم زنی) که در متن ایمیل بکار برده خیلی سریع اون آقاهه رو پیدا میکنن البته لازم نیست حتما بین اونایی که به منتقد هیئت بودن معروفن دنبالش بگردین میتونه یکی باشه که ریاکارانه در ظاهر ودر جمع چیزی نمیگه ولی بدلایلی از هیئت دلخور شده مثلا............ راستی این نقطه چینا تقصیر مدیر سایت نبودا خودم سانسورش کردم چون اگه میگفتم برای چی که اسمشو میگفتم بهتر بود که،اون وقت مدیر سایت مجبور بود نقطه چین بزاره، خب خودم مگه بلد نیستم. فقط امیدوارم اون آقا(ناشناس الفبایی) از خدا بترسه و دیگه از این کارای بد نکنه (یعنی ایمیل از نوع دو به هم زنی)

کریمیان در تاریخ ۱۱/۲/۱۳۹۳

اگر شما سوابق شطرنجی و داوری ایشان را می دانستی به خودت اجازه نمی دادی به یک پیشکسوت شطرنجی بگی عرصه را رها کن شما بهتر است مشکل شخصی خود را با ایشان دوستانه حل کتید
عادت ندارم از کسی تمجید کنم ولی ایشان زحمات زیادی برای شطرنج کشیدند و جای تقدیر و تشکر است . بهتر است از عملکرد انتقاد و پیشنهاد بشه و انتظار میرود مسئولین نیز بررسی کنند تا شاهد پیشرفت شطرنج شویم.

حامیان


قهرمانان
 • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
  استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
  قهرمان لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم سایپا وکسب مقام اول (میز3) در سال 1398
  کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
  شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
  نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
  کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
  کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
  کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
  کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
  کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
  کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
  کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
  کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
  قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
  کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
  کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
  مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
  مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
  مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
  قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
  کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
  مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
  قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
  مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
  مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
  قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
  مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
  مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
  قهرمان کشوردر سال 90-1389
  کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
  کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

 • استاد بین المللی نیما جوانبخت
  استاد بین المللی نیما جوانبخت
  کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
  کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
  کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
  كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
  مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
  قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
  مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
  نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
  مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
  مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

 • استاد فیده انوشا مهدیان
  استاد فیده انوشا مهدیان
  نائب قهرمان مسابقات برق آسا زون غرب آسیا رده زیر 20 سال 2022 - قرقیزستان
  مقام سوم مسابقات المپیاد جهانی گروه B سال 2022 - هند
  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1400 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - کرمانشاه
  مقام سوم مسابقات جوانان آسیا رده زیر 20 سال 2021 - کسب دومین نورم استادی بین المللی - سریلانکا
  قهرمان تیمی(تیم سایپا تهران)مسابقات لیگ برتر کشور 1398 - تهران
  مقام سوم مسابقات نوجوانان جهان رده زیر 16 سال 2019 - هند
  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1398 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - رشت
  مقام سوم مسابقات زون 3/1 بانوان آسیا سال 2019 - کسب اولین نورم استادی بین المللی - اردن
  نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان) لیگ برتر کشور 1397 - تهران
  قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - گرگان
  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 16 سال 1397 - قزوین
  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1397 - زنجان
  مقام سوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی شطرنج رده زیر 16 سال 2018 - هند
  قهرمان میز بانوان(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1396 - رشت
  نائب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1396 - گرگان
  قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 16 سال 1396 - ساری
  نائب قهرمان مسابقات قهرمانی سریع آسیا رده زیر 20 سال 1396 - شیراز
  نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1395 - تهران
  نایب قهرمان مراحل اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 14 سال 1395 - سمنان
  نایب قهرمان مرحله اول مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1395 - یزد
  مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 14 سال 1394 - قزوین
  قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1394 - ماهشهر
  قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 12 سال 1393 - ساری
  مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 12 سال 1392 - قزوین

 • طناز ازلی
  طناز ازلی
  قهرمان بانوان کشور - ۱۴۰۳
  مقام سوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
  نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال 1397
  مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
  مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
  قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
  نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

 • هستی خسروی
  هستی خسروی
  مقام دوم زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
  مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
  مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
  کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
  نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

 • ارشیا محمدیان سبچانی
  ارشیا محمدیان سبچانی
  مقام سوم زیر ۱۴ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
  قهرمان کشور در مسابقات استاندارد زیر ۱۴ سال ۱۴۰۲
  قهرمان رده سنی زیر ۱۴ سال مسابقات سریع قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
  مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
  مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
  قهرمان زیر 10سال استان - 1398

 • استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
  استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
  قهرمان زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
  کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
  اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
  مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
  مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
  مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397
  مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398

 • فاطمه مشهدی
  فاطمه مشهدی
  قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال در سال ۱۴۰۲
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال مسابقات سریع در سال ۱۴۰۲
  مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
  کسب مقام سوم زیر 12 سال کشور درسال 1397
  مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
  کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
  قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

 • محسن ترکان
  محسن ترکان
  نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • محمد صادق نادری
  محمد صادق نادری
  قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
  نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

 • امیرحسین بادکوبی
  امیرحسین بادکوبی
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
  كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
  نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
  مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

 • علیرضا آقائی
  علیرضا آقائی
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
  مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
  نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
  تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

 • فراز قلعه دار
  فراز قلعه دار
  نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
  قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

 • استاد فيده پرنيان عباسي
  استاد فيده پرنيان عباسي
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
  کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
  مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

 • رامیلا واگوهیان
  رامیلا واگوهیان
  مقام سوم زیر 18 سال 1396
  کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
  مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
  مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

 • ارسلان بزرگزاد
  ارسلان بزرگزاد
  قهرمان بلیتس زیر ۸ سال کشور در سال ۱۴۰۲
 • اشکان ازلی
  اشکان ازلی
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
 • کیارش نجفی
  کیارش نجفی
  1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
  قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

 • خشایار رجبی
  خشایار رجبی
  مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
 • امید کریمی
  امید کریمی
  دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
 • عسل کاظم زاده
  عسل کاظم زاده
  کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
  راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
  قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
  قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
  مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
  مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

 • ایدا عباسی
  ایدا عباسی
  نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
  نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
  قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

 • مسعود ایرانپور
  مسعود ایرانپور
  بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • علی کدخدائی
  علی کدخدائی
  بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • محمد جواد نادری
  محمد جواد نادری
  بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • نگین ماجد
  نگین ماجد
  کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
 • امیر محمد نوروزی
  امیر محمد نوروزی
  مقام سوم رده سنی زیر ۱۰ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
 • آرش جعفری قورتانی
  آرش جعفری قورتانی
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
  قهرمان زیر 6 سال پسران در سال 1395

 • آرین اعتمادی
  آرین اعتمادی
  مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
  قهرمان زیر 10 سال پسران استان در سال 1395

 • شایان ایمن
  شایان ایمن
  قهرمان استان زیر 10 سال 1396
  نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
  قهرمان استان زیر 12 سال 1398
  نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
  نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

 • آرش نظریان
  آرش نظریان
  مقام سوم رده سنی زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
  مقام سوم رده سنی زیر ۸ سال قهرمانی استان در سال ۱۳۹۸