مدال نقره و برنز آسیا بر گردن پیشکسوتان ایران/ نمایندگان هند و پاکستان قهرمان شدند

مسابقات و ریتینگ

تاریخ ثبت خبر: 1394/07/05

مدال نقره و برنز آسیا بر گردن پیشکسوتان ایران/ نمایندگان هند و پاکستان قهرمان شدند 

رقابتهای قهرمانی شطرنج پیشکسوتان آسیا در حالی به میزبانی لارستان پایان رسید که شطرنجبازان ایرانی موفق شدند در رده سنی بالای 65 سال در جایگاه دوم و سوم قرار بگیرند. 

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابتهای قهرمانی شطرنج پیشکسوتان آسیا از سوم تا نهم مهر به میزبانی لارستان ایران برگزار شد. 

۶۵ شطرنجباز(44 شطرنجباز در رده سنی بالای 50 سال و 21 شطرنجباز در رده سنی بالای 65 سال) از ۹ کشور ایران, نیوزلند, میانمار, هندوستان, پاکستان, عراق, فلسطین, تاجیکستان وقزافستان در این رقابتها حضور دارند.

  دور نهم و پایانی این رقابتها  پنجشنبه نهم مهر برگزار شد که در رده سنی بالای 50 سال لودهی از پاکستان به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد و نمایندگانی از میانمار دوم و سوم شدند. در این رده سنی پیشکسوتان شطرنج ایران علیرغم شایستگی های فراوان خود با اختلاف کم از رسیدن به سکو بازماندند.

در رده سنی بالای 65 سال نیز احمد وزیر هندوستانی به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.پس از وی محمد محمدیان و عباسقلی تیموری پیشکسوتان ارزنده کشورمان موفق شدند به ترتیب به رتبه دوم و سوم دست پیدا کنند.

با این حساب رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا سال 2015 با کسب یک مدال نقره و یک برنز برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

برای مشاهده سایت نتایج دور به دور رقابتها  ((اینجا)) را کلیک کنید.

شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا به ایستگاه هشتم رسید/ رقابت فشرده شطرنجبازان آسیایی در لارستان

رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا با رقابت فشرده شطرنجبازان 9 کشور آسیایی در لارستان در حال پیگیری است.

 

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، دور هفتم مسابقات شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا بعدازظهر سه شنبه هفتم مهر در سالن دانشگاه آزاد اسلامی لارستان برگزار شد که در گروه سنی بالای ۵۰ سال نماینده پاکستان صدرنشین است، شطرنجباز میانماری در جایگاه دوم قرار دارد و عباس خاکپور از جمهوری اسلامی ایران با دو پله صعود در رده سوم جدول جای دارد.

همچنین در رده سنی بالای 65 سال شطرنجباز هندوستانی در صدر جدول  قرار دارد و محمد محمدیان و امرالله فیروزه ازجمهوری اسلامی ایران به ترتیب دوم و سوم هستند.

۶۵ شطرنج ‌باز از ۹ کشور ایران، نیوزلند، میانمار، هندوستان، پاکستان، عراق، فلسطین، تاجیکستان و قزافستان در این مسابقات حضور دارند که در ۹ دور با روش سوئیسی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

دور هشتم و ماقبل پایانی این دوره از مسابقات بعدازظهر امروز چهارشنبه هشتم مهرماه پیگیری خواهد شد.

سایت برگزاری رقابتها را اینجا مشاهده می کینید.

سایت مشاهده نتایج زنده دیدارها

 

پایان دور ششم رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا

دور ششم رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا نیز به پایان رسید.این رقابتها با شرکت 65 شطرنجباز از 9 کشور آسیایی تا نهم مهر ادامه دارد.. 

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، دور ششم رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا بعداز ظهر روز گذشته برگزار شد.

این رقابتها با شرکت 65 شطرنجباز از کشورهای ایران- نیوزلند- میانمار- هندوستان-پاکستان-عراق-فلسطین-تاجیکستان و قزاقستان در دو رده سنی و به میزبانی لارستان در حال پیگیری است.

در پایان دور ششم مسابقات در رده سنی بالای 50 سال نمایندگانی از کشورهای پاکستان، میانمار و تاجیکستان در رده های اول تا سوم قرار دارند.

در رده سنی بالای 65 سال نیز در پایان رقابتهای دور ششم شطرنجباز هندوستان صدرنشین است. محمد ابراهیم امینی فرد و محمد محمدیان از جمهوری اسلامی ایران نیز به ترتیب در رده های دوم و سوم جدول قرار دارند.

دور هفتم این رقابتها بعداز ظهر امروز برگزار می شود.

رقابت فشرده شطرنجبازان پیشکسوت آسیا در لارستان/ پایان دور پنجم مسابقات

رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا با شرکت 65 شطرنجباز از 9 کشور آسیایی در لارستان در حال پیگیری است. دور پنجم این رقابتها صبح امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابتهای قهرمانی شطرنج پیشکسوتان آسیا از سوم مهر به میزبانی لارستان آغاز شده و تا نهم همین ماه ادامه دارد.

۶۵ شطرنجباز(44 شطرنجباز در رده سنی بالای 50 سال و 21 شطرنجباز در رده سنی بالای 65 سال) از ۹ کشور ایران, نیوزلند, میانمار, هندوستان, پاکستان, عراق, فلسطین, تاجیکستان وقزافستان در این رقابتها حضور دارند.

 

دور پنجم این مسابقات صبح امروز ششم مهر پیگیری شد و در رده سنی بالای 50 سال نماینده میانمار در صدر جدول قرار دارد. شطرنجباز پاکستان در رده دوم و نماینده قزاقستان در رده سوم جدول قرار دارند. .

 

در رده سنی بالای 65 سال ، شطرنجباز هندوستانی صدرنشین است. پس از وی پرویز رحیم خانی و محمد محمدیان از ایران به ترتیب در رده های دوم و سوم جدول قرار دارند. 


دورششم این رقابتها بعداز ظهرامروز ششم مهر پیگیری خواهد شد.

سایت برگزاری رقابتها را اینجا مشاهده کنید.

سایت پخش زنده مسابقات

ادامه رقابت پیشکسوتان شطرنج آسیا در لارستان/ دور چهارم رقابتها بعدازظهر فردا برگزار می شود

دور سوم رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا بعدازظهر امروز به پایان رسید. 65 شطرنجباز داخلی و خارجی فردا در دور چهارم مسابقات، به رقابت با هم می پردازند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابتهای قهرمانی شطرنج پیشکسوتان آسیا از سوم مهر به میزبانی لارستان آغاز شده و تا نهم همین ماه ادامه دارد.

۶۵ شطرنجباز(44 شطرنجباز در رده سنی بالای 50 سال و 21 شطرنجباز در رده سنی بالای 65 سال) از ۹ کشور ایران, نیوزلند, میانمار, هندوستان, پاکستان, عراق, فلسطین, ازبکستان وقزافستان در این رقابتها حضور دارند.

دور سوم این مسابقات بعد از ظهر امروز چهارم مهر پیگیری شد و در رده سنی بالای 50 سال نماینده پاکستان در صدر جدول قرار دارد. شطرنجباز میانمار در رده دوم و شاهین مهندسی از ایران در رده سوم جدول قرار دارند. هر سه شطرنجباز در پایان دور سوم موفق به کسب سه امتیاز کامل شده اند.

در رده سنی بالای 65 سال اما پرویز رحیم خانی از جمهوری اسلامی ایران با سه امتیاز همچنان صدرنشین است. پس از وی نیز نمایندگانی از هند و عراق با 3 و 2/5 امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار دارند.

 دور چهارم این رقابتها بعداز ظهر فردا پنجم مهر پیگیری خواهد شد.

سایت برگزاری رقابتها را اینجا مشاهده کنید.

سایت پخش زنده مسابقات

پیشکسوتان آسیا در قاب دوربین خبرگزاری برنا

عکاس خبرگزاری برنا رقابتهای قهرمانی پیشکسوتان شطرنج آسیا را به تصویر کشید.این رقابتها سوم تا نهم مهرماه به میزبانی ایران در حال پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، پیشکسوتان آسیا این بار در لارستان ایران با هم به رقابت می پردازند. 65 شطرنجباز از 8 کشور خارجی و ایران در دو رده سنی در این رویداد بزرگ قاره ای حضور دارند.

این رقابتها با پوشش خبری خوبی از جانب رسانه ها همراه بوده است. عکاس خبرگزاری برنا نیز در گزارشی تصویری این مسابقات را به نمایش کشیده است.

 

برای مشاهده همه تصاویر با کیفیت اصلی اینجا را کلیک کنید.

گزارش تصویری خبرگزاری مهر از مسابقات شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا

رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا 3 تا 9 مهر در لارستان استان فارس در حال پیگیری است. عکاس خبرگزاری مهر به روایت تصویری این رقابتها پرداخته است.

 به گزارش روایط عمومی فدراسیون شطرنج،رقابتهای شزرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا 3 تا 9 مهر با حضور 65 شطرنجباز از 8 کشور خارجی و ایران در لارستان استان فارس در حال پیگیری است.

عکاس خبرگزاری مهر در گزارشی تصویری این رقابتها را به نمایش گذاشته است.

برای مشاهده همه تصاویر با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید.

پایان دور دوم مسابقات شطرنج قهرمانی پیشکسوتان آسیا

دور دوم رقابتهای قهرمانی شطرنج پیشکسوتان آسیا که به میزبانی لارستان در حال پیگیری است به پایان رسید. این مسابقات تا پنجشنبه 9 مهر ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابتهای قهرمانی شطرنج پیشکسوتان آسیا از سوم مهر به میزبانی لارستان آغاز شده و تا نهم همین ماه ادامه دارد.

۶۵ شطرنجباز(44 شطرنجباز در رده سنی بالای 50 سال و 21 شطرنجباز در رده سنی بالای 65 سال) از ۹ کشور ایران, نیوزلند, میانمار, هندوستان, پاکستان, عراق, فلسطین, ازبکستان وقزافستان در این رقابتها حضور دارند. 

این رقابتها در 9 دور پیگیری می شود. امروز و در پایان دور دوم مسابقات در رده سنی بالای 50 سال بایمورزین قزاقستانی با 2 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. مهداد ازلی از ایران و محمود لودهی از پاکستان نیز با همین امتیاز به ترتیب در رده های  دوم و سوم جدول قرار گرفته اند.

در رده سنی بالای 65 سال نیز پرویز رحیم خانی، محمد محمدیان و سید محمد سادات منصوری از ایران در پایان دور دوم رقابتها با 2 امتیاز رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.   

دور سوم این رقابتها بعداز ظهر امروز پیگیری می شود.

سایت برگزاری رقابتها را اینجا مشاهده کنید.

سایت پخش زنده مسابقات

 

حضور ۹ کشور آسیایی در مسابقات قهرمانی پیشکسوتان آسیا

مسابقات قهرمانی پیشکسوتان آسیا با حضور ۶۵ شطرنجباز از ۹ کشور ایران, نیوزلند, میانمار, هندوستان, پاکستان, عراق, فلسطین, ازبکستان وقزافستان در محل دانشگاه آزاد اسلامی لارستان آغاز گردید, 

 

سایت نتایج مسابقات

پخش زنده بازیها

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

حامیان


قهرمانان
 • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
  استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
  قهرمان لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم سایپا وکسب مقام اول (میز3) در سال 1398
  کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
  شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
  نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
  کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
  کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
  کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
  کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
  کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
  کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
  کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
  کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
  قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
  کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
  کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
  مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
  مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
  مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
  قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
  کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
  مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
  قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
  مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
  مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
  قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
  مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
  مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
  قهرمان کشوردر سال 90-1389
  کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
  کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

 • استاد بین المللی نیما جوانبخت
  استاد بین المللی نیما جوانبخت
  کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
  کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
  کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
  كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
  مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
  مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
  قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
  مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
  نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
  مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
  مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

 • استاد فیده انوشا مهدیان
  استاد فیده انوشا مهدیان
  نائب قهرمان مسابقات برق آسا زون غرب آسیا رده زیر 20 سال 2022 - قرقیزستان
  مقام سوم مسابقات المپیاد جهانی گروه B سال 2022 - هند
  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1400 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - کرمانشاه
  مقام سوم مسابقات جوانان آسیا رده زیر 20 سال 2021 - کسب دومین نورم استادی بین المللی - سریلانکا
  قهرمان تیمی(تیم سایپا تهران)مسابقات لیگ برتر کشور 1398 - تهران
  مقام سوم مسابقات نوجوانان جهان رده زیر 16 سال 2019 - هند
  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1398 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - رشت
  مقام سوم مسابقات زون 3/1 بانوان آسیا سال 2019 - کسب اولین نورم استادی بین المللی - اردن
  نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان) لیگ برتر کشور 1397 - تهران
  قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - گرگان
  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 16 سال 1397 - قزوین
  نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1397 - زنجان
  مقام سوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی شطرنج رده زیر 16 سال 2018 - هند
  قهرمان میز بانوان(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1396 - رشت
  نائب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1396 - گرگان
  قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 16 سال 1396 - ساری
  نائب قهرمان مسابقات قهرمانی سریع آسیا رده زیر 20 سال 1396 - شیراز
  نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1395 - تهران
  نایب قهرمان مراحل اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 14 سال 1395 - سمنان
  نایب قهرمان مرحله اول مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1395 - یزد
  مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 14 سال 1394 - قزوین
  قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1394 - ماهشهر
  قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 12 سال 1393 - ساری
  مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 12 سال 1392 - قزوین

 • طناز ازلی
  طناز ازلی
  قهرمان بانوان کشور - ۱۴۰۳
  مقام سوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
  نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال 1397
  مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
  مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
  قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
  نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

 • هستی خسروی
  هستی خسروی
  مقام دوم زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
  مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
  مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
  کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
  نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

 • ارشیا محمدیان سبچانی
  ارشیا محمدیان سبچانی
  مقام سوم زیر ۱۴ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
  قهرمان کشور در مسابقات استاندارد زیر ۱۴ سال ۱۴۰۲
  قهرمان رده سنی زیر ۱۴ سال مسابقات سریع قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
  مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
  مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
  قهرمان زیر 10سال استان - 1398

 • استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
  استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
  قهرمان زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
  کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
  اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
  مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
  مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
  مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397
  مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398

 • فاطمه مشهدی
  فاطمه مشهدی
  قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال در سال ۱۴۰۲
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال مسابقات سریع در سال ۱۴۰۲
  مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
  کسب مقام سوم زیر 12 سال کشور درسال 1397
  مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
  کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
  قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

 • محسن ترکان
  محسن ترکان
  نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • محمد صادق نادری
  محمد صادق نادری
  قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
  نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

 • امیرحسین بادکوبی
  امیرحسین بادکوبی
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
  كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
  نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
  مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

 • علیرضا آقائی
  علیرضا آقائی
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
  مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
  نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
  تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

 • فراز قلعه دار
  فراز قلعه دار
  نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
  قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

 • استاد فيده پرنيان عباسي
  استاد فيده پرنيان عباسي
  کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
  کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
  مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

 • رامیلا واگوهیان
  رامیلا واگوهیان
  مقام سوم زیر 18 سال 1396
  کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
  مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
  مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

 • ارسلان بزرگزاد
  ارسلان بزرگزاد
  قهرمان بلیتس زیر ۸ سال کشور در سال ۱۴۰۲
 • اشکان ازلی
  اشکان ازلی
  نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
 • کیارش نجفی
  کیارش نجفی
  1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
  قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

 • خشایار رجبی
  خشایار رجبی
  مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
 • امید کریمی
  امید کریمی
  دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
 • عسل کاظم زاده
  عسل کاظم زاده
  کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
  راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
  قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
  قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
  مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
  مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

 • ایدا عباسی
  ایدا عباسی
  نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
  نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
  قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

 • مسعود ایرانپور
  مسعود ایرانپور
  بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • علی کدخدائی
  علی کدخدائی
  بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • محمد جواد نادری
  محمد جواد نادری
  بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
 • نگین ماجد
  نگین ماجد
  کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
 • امیر محمد نوروزی
  امیر محمد نوروزی
  مقام سوم رده سنی زیر ۱۰ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
 • آرش جعفری قورتانی
  آرش جعفری قورتانی
  قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
  قهرمان زیر 6 سال پسران در سال 1395

 • آرین اعتمادی
  آرین اعتمادی
  مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
  قهرمان زیر 10 سال پسران استان در سال 1395

 • شایان ایمن
  شایان ایمن
  قهرمان استان زیر 10 سال 1396
  نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
  قهرمان استان زیر 12 سال 1398
  نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
  نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

 • آرش نظریان
  آرش نظریان
  مقام سوم رده سنی زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
  مقام سوم رده سنی زیر ۸ سال قهرمانی استان در سال ۱۳۹۸