مسابقات نهایی شطرنج قهرمانی کشور بانوان

مسابقات و ریتینگ

تاریخ ثبت خبر: 1393/09/11

سایت مسابقات

پخش زنده بازیها

آتوسا پورکاشیان قهرمان مسابقات نهایی شطرنج قهرمانی بانوان کشور شد.

مراسم اختتامیه به روایت تصویر

  به گزارش روابط عمومي فدراسيون شطرنج، مسابقات نهايي شطرنج قهرماني بانوان کشور دقایقی قبل به کار خود پایان داد. در پايان اين دور از رقابتها آتوسا پورکاشیان با 9.5 امتیاز قهرمان و میترا حجازی پور با 9.5 امتياز نایب قهرمان شد و هانيه خلجي با 8 امتياز در مقام سوم این دوره از رقابتها قرار گرفت.
گفتني است
اين مسابقات از 16 لغایت 25 آذرماه در 11 دور و به روش سوییسی به میزبانی هیات شطرنج استان تهران برگزار شد.

Round 11 on 2014/12/16 at 9:00

Bo. No.   Name Rtg Pts. Result Pts.   Name Rtg No.
1 5   Zahedifar Anahita 1952 6 ½ - ½ 9 WGM Pourkashiyan Atousa 2312 1
2 15 WFM Asadi Motahare 1824 0 - 1 WIM Hejazipour Mitra 2297 2
3 6   Khalaji Hanieh 1944 7 1 - 0 6   Alavi Homa 1933 7
4 11   Alinasab Mobina 1881 ½ - ½   Alijanzadeh Mohadeseh 1886 9
5 4   Hakimifard Raana 2001 1 - 0 5   Hashemi Seyed Fatemeh 1777 17
6 14   Karimi Yeganeh 1856 5 1 - 0   Hamedi Nia Vesal 1742 22
7 24   Khachatourians Teni 1698 1 - 0 4   Vagoohian Ramila 1770 18
8 23   Khalili Atieh 1740 4 0 - 1 4 WFM Kalantari Sedigheh 1895 8
9 10   Jafari Golnaz 1882 4 - - + 4   Ghazizadeh Asana 1865 12
10 20   Ghaderi Farzaneh 1758 3 ½ - ½ 4   Asghari Mitra 1759 19
11 21   Ansari Fateme 1747 ½ - ½ 4   Majidi Kimia 1813 16
12 3 WFM Derakhshani Dorsa 2188 6 0     not paired    
13 13   Mobarhani Nazanin 1864 4 0     not paired


 

مسابقات نهایی شطرنج قهرمانی کشور بانوان از دیروز در تهران آغاز شد.

مراسم افتتاحیه و دور اول به روایت تصویر

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات نهایی قهرمانی کشور بانوان از دیروز (یکشنبه) ساعت 16 به میزبانی هیات شطرنج استان تهران آغاز شد. این مسابقات در 11 دور و به روش سوییسی برگزار خواهد شد.

نتایج دور اول مسابقات

Pairings/Results

Round 1 on 2014/12/07 at 16:00

Bo. No.   Name Rtg Pts. Result Pts.   Name Rtg No.
1 1 WGM Pourkashiyan Atousa 2312 0 1 - 0 0   Mobarhani Nazanin 1864 13
2 14   Karimi Yeganeh 1856 0 0 - 1 0 WIM Hejazipour Mitra 2297 2
3 3 WFM Derakhshani Dorsa 2188 0 1 - 0 0 WFM Asadi Motahare 1824 15
4 16   Majidi Kimia 1813 0 0 - 1 0   Hakimifard Raana 2001 4
5 5   Zahedifar Anahita 1952 0 ½ - ½ 0   Hashemi Seyed Fatemeh 1777 17
6 18   Vagoohian Ramila 1770 0 0 - 1 0   Khalaji Hanieh 1944 6
7 7   Alavi Homa 1933 0 1 - 0 0   Asghari Mitra 1759 19
8 20   Ghaderi Farzaneh 1758 0 0 - 1 0 WFM Kalantari Sedigheh 1895 8
9 9   Alijanzadeh Mohadeseh 1886 0 1 - 0 0   Ansari Fateme 1747 21
10 22   Hamedi Nia Vesal 1742 0 ½ - ½ 0   Jafari Golnaz 1882 10
11 11   Alinasab Mobina 1881 0 1 - 0 0   Khalili Atieh 1740 23
12 24   Khachatourians Teni 1698 0 1 - 0 0   Ghazizadeh Asana 1865 12

 

 

 

مسابقات نهایی شطرنج قهرمانی کشور بانوان از امروز آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات نهایی قهرمانی کشور بانوان از امروز (یکشنبه 93/9/16) ساعت 16 در 11 دور به روش سوییسی به میزبانی هیات شطرنج استان تهران آغاز خواهد شد. قرعه‌کشی این مسابقات امروز ساعت 15 در سالن  مسابقات خواهد بود.

اسامی افراد شرکت کننده در این مسابقات عبارتند از:

1- آتوسا پورکاشیان - تهران

2- میترا حجازی پور - خراسان رضوی

3- درسا درخشانی - تهران

4- محدثه علیجان زاده- گیلان

5- نازنین مبرهنی - تهران

6- مبینا علی نسب - مازندران

7- عسل کاظم زاده- اصفهان

8- رعنا حکیمی فرد- تهران

9- هما علوی- تهران

10- کیمیا مجیدی- مازندران

11- مطهره اسدی- مازندران

12- میترا اصغری- هرمزگان

13- فاطمه هاشمی- فارس

14- هانیه خلجی- تهران

15- صدیقه کلانتری- مازندران

16- گلناز جعفری- تهران

17- آسانا قاضی زاده- تهران

18- عطیه خلیلی- تهران

19- آناهیتا زاهدی فر- تهران

20- فرزانه قادری- خراسان رضوی

21- وصال حامدی نیا- خراسان رضوی

22- رامیلا واگوهیان- اصفهان

23- یگانه کریمی- مازندران

24- فاطمه انصاری- فارس

برنامه مسابقات مرحله نهایی قهرمانی کشور بانوان  

تاریخ

ساعت 9 صبح

ساعت 16

یکشنبه

93/9/16

-

دور اول

دوشنبه

93/9/17

دور دوم

دور سوم

سه شنبه

93/9/18

-

دور چهارم

چهارشنبه

93/9/19

-

دور پنجم

پنج شنبه

93/9/20

دور ششم

دور هفتم

جمعه

93/9/21

-

دور هشتم

شنبه

93/9/22

استراحت

تعطیل

یکشنبه

93/9/23

-

دور نهم

دوشنبه

93/9/24

-

دور دهم

سه شنبه

93/9/25

دور یازدهم

 

 

شش نفر از شرکت در مسابقات مرحله نهایی شطرنج قهرمانی بانوان کشور انصراف دادند.

نفرات جایگزین توسط کمیته فنی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج به نقل از کمیته مسابقات، با توجه به اینکه شایسته قادرپور، سارا سادات خادم الشریعه، غزل حکیمی فرد، مونا سعیدپور، نیوشا افشار و آناهیتا غلامی اوریمی از شرکت در مسابقات مرحله نهایی شطرنج قهرمانی بانوان کشور انصراف دادند. طبق بند 3 آیین نامه این مسابقاتنفرات ذیل توسط کمیته فنی جهت شرکت در مرحله نهایی تعیین و معرفی گردیدند.

1-    فرزانه قادری، وصال حامدی نیا و رامیلا واگوهیان (نفرات هفده تا نوزدهم جشنواره سراسری بانوان کشور)

2-    آناهیتا زاهدی فر (قهرمان رده سنی زیر12 سال کشور دارنده مدال طلای آسیا در سال گذشته)

3-    یگانه کریمی (نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال)

4-    فاطمه انصاری (نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال)

گفتنی است بر اساس بند 3 آیین نامه مسابقات مرحله نهایی شطرنج قهرمانی بانوان کشور، «کمیته فنی در صورت انصراف هر یک از برگزیدگان در مرحله نهایی (مهلت اعلام آمادگی تا تاریخ 6/9/93 )، نفرات جایگزین را تا رسیدن به سقف 24 نفر اعلام خواهد کرد.»

این مسابقات از تاریخ 16 لغایت 25 آذرماه در تهران برگزار خواهد شد.

اسامی شرکت کنندگان مرحله نهایی مسابقات شطرنج فینال بانوان کشور اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج به نقل از کمیته مسابقات، با توجه به انصراف چند تن از بازیکنان و انتخاب نفرات جایگزین، اسامی شرکت کنندگان مرحله نهایی مسابقات شطرنج فینال بانوان کشور که از تاریخ 16 لغایت 25 آذرماه در تهران برگزار خواهد شد به شرح ذیل می باشد:

1- آتوسا پورکاشیان - تهران

2- میترا حجازی پور - خراسان رضوی

3- درسا درخشانی - تهران

4- محدثه علیجان زاده- گیلان

5- نازنین مبرهنی - تهران

6- مبینا علی نسب - مازندران

7- عسل کاظم زاده- اصفهان

8- رعنا حکیمی فرد- تهران

9- هما علوی- تهران

10- کیمیا مجیدی- مازندران

11- مطهره اسدی- مازندران

12- میترا اصغری- هرمزگان

13- فاطمه هاشمی- فارس

14- هانیه خلجی- تهران

15- صدیقه کلانتری- مازندران

16- گلناز جعفری- تهران

17- آسانا قاضی زاده- تهران

18- عطیه خلیلی- تهران

19- آناهیتا زاهدی فر- تهران

20- فرزانه قادری- خراسان رضوی

21- وصال حامدی نیا- خراسان رضوی

22- رامیلا واگوهیان- اصفهان

23- یگانه کریمی- مازندران

24- فاطمه انصاری- فارس

نظرات

نام

ایمیل   (نمایش داده نخواهد شد)
نظر

اردلان صراف نیا در تاریخ ۱۲/۹/۱۳۹۳

با آرزوی موفقیت برای این شطرنجباز استان.

بهزاد کلانتری دهقی در تاریخ ۱۸/۹/۱۳۹۳

با آرزوی موفقیت برای رامیلاواگو هیان . خبری از عسل کاطم زاده نیست .آیا انصراف داده!؟

مدیر سایت در تاریخ ۱۸/۹/۱۳۹۳

سلام
بله ایشان بعلت بیماری نتوانست به مسابقات برود.

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    قهرمان لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم سایپا وکسب مقام اول (میز3) در سال 1398
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی  نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده انوشا مهدیان
    استاد فیده انوشا مهدیان
    نائب قهرمان مسابقات برق آسا زون غرب آسیا رده زیر 20 سال 2022 - قرقیزستان
    مقام سوم مسابقات المپیاد جهانی گروه B سال 2022 - هند
    نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1400 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - کرمانشاه
    مقام سوم مسابقات جوانان آسیا رده زیر 20 سال 2021 - کسب دومین نورم استادی بین المللی - سریلانکا
    قهرمان تیمی(تیم سایپا تهران)مسابقات لیگ برتر کشور 1398 - تهران
    مقام سوم مسابقات نوجوانان جهان رده زیر 16 سال 2019 - هند
    نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1398 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - رشت
    مقام سوم مسابقات زون 3/1 بانوان آسیا سال 2019 - کسب اولین نورم استادی بین المللی - اردن
    نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان) لیگ برتر کشور 1397 - تهران
    قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - گرگان
    نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 16 سال 1397 - قزوین
    نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1397 - زنجان
    مقام سوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی شطرنج رده زیر 16 سال 2018 - هند
    قهرمان میز بانوان(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1396 - رشت
    نائب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1396 - گرگان
    قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 16 سال 1396 - ساری
    نائب قهرمان مسابقات قهرمانی سریع آسیا رده زیر 20 سال 1396 - شیراز
    نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1395 - تهران
    نایب قهرمان مراحل اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 14 سال 1395 - سمنان
    نایب قهرمان مرحله اول مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1395 - یزد
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 14 سال 1394 - قزوین
    قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1394 - ماهشهر
    قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 12 سال 1393 - ساری
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 12 سال 1392 - قزوین

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    قهرمان بانوان کشور - ۱۴۰۳
    مقام سوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
    نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • ارشیا محمدیان سبچانی
    ارشیا محمدیان سبچانی
    مقام سوم زیر ۱۴ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    قهرمان کشور در مسابقات استاندارد زیر ۱۴ سال ۱۴۰۲
    قهرمان رده سنی زیر ۱۴ سال مسابقات سریع قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
    مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398

  • استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    قهرمان زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال در سال ۱۴۰۲
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال مسابقات سریع در سال ۱۴۰۲
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    کسب مقام سوم زیر 12 سال کشور درسال 1397
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • محمد صادق نادری
    محمد صادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فيده پرنيان عباسي
    استاد فيده پرنيان عباسي
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • ارسلان بزرگزاد
    ارسلان بزرگزاد
    قهرمان بلیتس زیر ۸ سال کشور در سال ۱۴۰۲
  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی
    خشایار رجبی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • ایدا عباسی
    ایدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • مسعود ایرانپور
    مسعود ایرانپور
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • علی کدخدائی
    علی کدخدائی
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • محمد جواد نادری
    محمد جواد نادری
    بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • نگین ماجد
    نگین ماجد
    کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۰ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 6 سال پسران در سال 1395

  • آرین اعتمادی
    آرین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    قهرمان زیر 10 سال پسران استان در سال 1395

  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام سوم رده سنی زیر ۸ سال قهرمانی استان در سال ۱۳۹۸