مسابقات تکمیلی قهرمانی استان (سهمیه ها مشخص شدند)

تقویم

زمان: از تاریخ 26 ابان 93

مکان: خانه شطرنج

سهمیه های استان در قهرمانی کشور سال جاری با برگزاری مسابقات تکمیلی قهرمانی استان (انتخاب سهمیه استان) مشخص شدند:

رده سنی زیر 6 سال پسران : پویا شکوهی 

رده سنی زیر 8 سال پسران : آرین اعتمادی 

رده سنی زیر 10 سال پسران : (با توجه به مساوی شدن امتیازات و پوئن شکنی اقایان کورش نورانیان فر و پوریا جمالی پس از انجام مسابقات بلیتس مشخص خواهد شد.)

رده سنی زیر 12 سال پسران : علیرضا علی اکبر سیچانی 

رده سنی زیر 14 سال پسران : شاهین عابدی 

رده سنی زیر 16 سال پسران : مهدی اصفهانی (بدون برگزاری مسابقه تکمیلی )

رده سنی زیر 18 سال پسران : اشکان ازلی 

رده سنی زیر 8 سال دختران : فاطمه مشهدی

رده سنی زیر 10 سال دختران : آریانا سلیمانی

رده سنی زیر 12 سال دختران : آنوشا مهدیان 

رده سنی زیر 14 سال دختران : رامیلا واگوهیان (بدون برگزاری مسابقات تکمیلی)

رده سنی زیر 16 سال دختران : فاطمه صالحی 

 

سایت مسابقات زیر 6 سال پسران

سایت مسابقات زیر 8 سال پسران

سایت مسابقات زیر 10 سال پسران

سایت مسابقات زیر 12 سال پسران

سایت مسابقات زیر 14 سال پسران

سایت مسابقات زیر 18 سال پسران

سایت مسابقات زیر 8 سال دختران

سایت مسابقات زیر 10سال دختران

سایت مسابقات زیر 12 سال دختران

 مسابقات زیر 16 سال دختران(خانمها فاطمه صالحی و سارا عروجی)

مسابقات تکمیلی قهرمانی استان (انتخاب سهمیه استان)

با توجه به برگزاری مسابقات قهرمانی استان در رده های سنی زیر 6 تا 12 سال دختران و پسران در تابستان 93 ، این هیات در نظر دارد مسابقات تکمیلی رده های سنی مختلف برگزار شده را طبق ائین نامه مسابقات مذکور از تاریخ 26 ابان 93 با شرایط زیر برگزار نماید . لذا از کلیه بازیکنانی که اسامی انان در ذیل درج شده است دعوت بعمل می اید در صورت تمایل  نسبت به ثبت نام و اعلام امادگی خود اقدام لازم بعمل اورند .

1-      مسابقات مذکور تنها برای کسب امادگی هر چه بیشتر قهرمانان استان و تعیین سهمیه استان برگزار خواهد شد . بنابراین شرکت در مسابقات برای هیچیک از بازیکنان مذکور الزامی نیست .

2-      در صورت انصراف هر یک از بازیکنان ، فرد دیگری جایگزین نخواهد شد.

3-      در صورتیکه هیچیک از بازیکنان هر یک از رده های مورد نظر اعلام امادگی ننمایند نفر اول مسابقات برگزار شده قبلی بعنوان سهمیه استان در قهرمانی کشور معرفی خواهد شد. ولی هزینه های مربوطه بر عهده خود بازیکن خواهد بود. همچنین در صورتیکه تنها یک نفر در هر کدام از رده ها ثبت نام نماید بدون برگزاری مسابقه همان فرد ثبت نام شده بعنوان سهمیه و با پرداخت هزینه های متعارف مربوطه بعنوان سهمیه معرفی می گردد.

4-      ورودیه مسابقات برای هر بازیکن مبلغ 50000 ریال می باشد که بایستی به حساب هیات واریز و فیش مربوطه قبل از شروع دور اول تحویل هیات گردد. دارا بودن کد معتبر سیستم جامع و کارت بیمه ورزشی سال 93 برای بازیکنان الزامی است.

5-      مسابقات از تاریخ 26 ابان 93 (دوشنبه)  راس ساعت 18 در محل خانه شطرنج اغاز خواهد شد.

6-      تعداد دور مسابقات و روش برگزاری بسته به تعداد شرکت کنندگان قبل از شروع دور اول اعلام خواهد شد.

7-      زمان بازی برای هر بازیکن 90 دقیقه + 30 ثانیه زمان اضافه به ازای انجام هر حرکت تعیین شده و هر روز تنها یک بازی انجام می شود. (کلیه بازیها فقط عصرها در ساعت 18 انجام می شود)

8-      ائین نامه اجرائی مسابقات  قبل از دور اول به اطلاع بازیکنان خواهد رسید.

9-      اخرین مهلت ثبت نام مورخه 24 ابان 93 خواهد بود .

10-  با توجه به فراخوان مجدد رده های سنی زیر 18 و 20 سال و در صورت به حد نصاب رسیدن شرکت کنندگان ، مسابقات قهرمانی استان رده های مذکور همزمان با این مسابقات در یک مرحله برگزار و نفرات اول بعنوان سهیمه استان معرفی خواهند شد.

بازیکنان مجاز به شرکت در مسابقات با توجه به نتایج مسابقات تابستان بشرح زیر تعیین گردیده اند :

رده سنی زیر 6 سال پسران :

1-      سید یوسف شفیعوف  2- پویا شکوهی 3- دانیال چاوشی 4- علیرضا مومنی 5- امیر حسین علی اکبر

رده سنی زیر 8 سال پسران :

1-      امیر رضا لیراوی 2- شهاب عابدی 3- ارین اعتمادی 4- محمد پارسا شیخی 5- محمد جواد وطنخواهان 6- محمد اخوان 7- حامد کریمیان 8- امیر ایزدی 9- محمد طاهری 10- رادین دره شوری

رده سنی زیر 10 سال پسران :

1-      پارسا فرشادفر 2- پوریا جمالی 3- سامی مساح 4- کوروش نورانیان فر 5-  پارسا نامداری 6- امید اسدی    7- امیر محمد چشم الوس 8- امیر عرشیا دهقان 9- امیر علی مشایخی 10- یاسین بهجتیان

رده سنی زیر 12 سال پسران :

1-      علیرضا علی اکبر 2- ارش اژند 3- علی مشهدی 4- سپهر بهزادی 5- امیر مهدی فتاحی 6- امیر رضا خطیبی 7- امیر حسین نکوبین 8- امید اسدی (ایشان تنها در یک رده می تواند ثبت نام نماید) 9- امیر شایان قاسمی 10- محمد مبین نوحی

رده سنی زیر 14 سال پسران :

1-      شاهین عابدی 2- محمد صادق نادری 3- محمد ایزدی 4- امید کریمی 5- مهدی ایزدی 6- کیارش نجفی 7- یوسف بختیاری 8- مهرزاد سلیمانی 9- کامیار خسروی 10- نیما کمالی

رده سنی زیر 16 سال پسران :

1-      امیر حسین بادکوبی 2- علی ایزدی 3- فرشاد فهامی 4- علی صفیری 5- مهدی اصفهانی 6- یونس همتی 7- مسعود جوزانی 8- خشایار رجبی یزدی 9- سجاد بوستان

رده سنی زیر 8 سال دختران :

1-      هستی خسروی 2- فاطمه مشهدی 3- هانیه زهرا شفیعی 4- الاء بصری 5- نرگس سلطانپور 6- ملینا فولاد گر 7- ایلین قاسمی

رده سنی زیر 10 سال دختران :

1-      اریانا سلیمانی2- سها نگهبانی 3- دنیا نصر اصفهانی 4- پرگل عمرانی 5- شکیبا حسن پور 6- پریناز جعفری 7- سانا یزدانی فر 8- دیانا صابرپور

رده سنی زیر 12 سال دختران :

1-      عسل کاظم زاده 2- انوشا مهدیان 3- مهئیس یزدچی 4- پردیس یزدچی 5- بهار کمالی 6- اریانا سلیمانی (نامبرده تنها در یک رده مجاز به شرکت می باشد) 7- فاطمه کمانی 8- روژان یزدخواستی 9- فاطمه مشهدی (نامبرده تنها در یک رده مجاز به شرکت می باشد) 10- نگار کاظم زاده

رده سنی زیر 14 سال دختران :

1-      رامیلا واگوهیان 2- طناز ازلی 3- نگین ماجد 4- فاطمه مولائی

رده سنی زیر 16 سال دختران :

1-      بهاره رضاقلیان 2- سارا عروجی 3- فاطمه صالحی 

حامیان


قهرمانان
  • قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری
    قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری

  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    قهرمان لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم سایپا وکسب مقام اول (میز3) در سال 1398
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی  نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده انوشا مهدیان
    استاد فیده انوشا مهدیان
    مقام سوم مسابقات زون 3/1 آسیا در سال 1398
    مقام اول مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
    نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر16سال 1397
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال97
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی شطرنج سال 2018
    نائب قهرمان کشور رده زیر 20 سال کشور 96
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال 1396
    نائب قهرمان مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    نائب قهرمان کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    نائب قهرمان مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم کشور در رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمد صادق نادری
    محمد صادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فيده پرنيان عباسي
    استاد فيده پرنيان عباسي
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام سوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
    نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    کسب مقام سوم زیر 12 سال کشور درسال 1397
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی
    خشایار رجبی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • ایدا عباسی نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    ایدا عباسی نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • مسعود ایرانپور
    مسعود ایرانپور
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • علی کدخدائی
    علی کدخدائی
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • محمد جواد نادری
    محمد جواد نادری
    بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • نگین ماجد
    نگین ماجد
    کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
  • قهرمانان استان در سال 1398
    قهرمانان استان در سال 1398
    معرفی قهرمانان مسابقات استان در سال 1398
  • پدرام ناظمی
    پدرام ناظمی
    قهرمان بلیتس استان در سال 1398
  • بهزادکلانتری
    بهزادکلانتری
    قهرمان مسابقات پیشکسوتان استان اصفهان درسال 1398
  • علی صفیری
    علی صفیری
    قهرمان استان اصفهان در سال 1398