دهمین دوره مسابقات جام زنده رود اصفهان

تقویم

زمان: 26 لغایت 31 شهریورماه 1402

مکان: خانه شطرنج اصفهان


لینک مسابقات در سایت نتایج

لینک

 

♟ دهمین دوره مسابقات جام زنده رود اصفهان با حضور ۱۳ استان

 
 مسابقات اوپن استاندارد کشوری جام زنده رود اصفهان با قهرمانی ارشیا محمدیان به پایان رسید.
دهمین دوره مسابقات این رویداد کشوری با حضور ۱۴۶ بازیکن از ۱۳ استان کشور از ۲۶ شهریور در محل خانه شطرنج استان اصفهان آغاز شد و بازیکنان طی ۹ دور به روش سویسی با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این رقابت‌ها نتایج زیر حاصل گردید:
 
 
🔹مقام اول ارشیا محمدیان از اصفهان
🔹مقام دوم حمیدرضا طهماسبی از فارس
🔹مقام سوم سید عمادالدین موسوی از زنجان
🔹مقام چهارم پویا ماری اوریاد از فارس
🔹مقام پنجم حسین معمارزاده از خوزستان
🔹مقام ششم هامان عیدی وندی از اصفهان
🔹مقام هفتم پارسا عدالتی از اصفهان
🔹مقام هشتم محمد حسین کیانی از اصفهان
🔹مقام نهم امید کریمی از اصفهان
🔹مقام دهم یاسین عسگری از اصفهان
 
🔸مقام اول بازیکن ریتینگ زیر ۱۸۰۰ هستی خسروی از اصفهان
🔸مقام اول بازیکن ریتینگ زیر ۱۶۰۰ علی محمدی از اصفهان
🔸مقام اول بازیکن ریتینگ زیر ۱۴۰۰ شایان زمانی از اصفهان
🔸مقام اول بازیکن ریتینگ زیر ۱۲۰۰ محمد متین مدینه از اصفهان
🔸مقام اول بازیکن بدون ریتینگ محمد رضا سلطانی از اصفهان 
🔸مقام اول بازیکن بانوان نگین ماجد از اصفهان
🔸مقام اول بازیکن پیشکسوت مهدی پورعباسی از مازندران
 
🔻مقام اول رده سنی زیر ۸ سال پسر راستین تدین فر از اصفهان
🔻مقام اول رده سنی زیر ۸ سال دختر دلارام ساداتی از مازندران
🔻مقام اول رده سنی زیر ۱۰ سال پسر ارسلان بزرگزاد از اصفهان
🔻مقام اول رده سنی زیر ۱۰ سال دختر مارال حبیبی از اصفهان
🔻مقام اول رده سنی زیر ۱۲ سال پسر پرهام حبیبی فرد از زنجان
🔻مقام اول رده سنی زیر ۱۲ سال دختر بهارمیرزاخانی از اصفهان
🔻مقام اول رده سنی زیر ۱۴ سال پسر آریا خالویی از اصفهان
🔻مقام اول رده سنی زیر ۱۴ سال دختر پرنیا فتوحی از اصفهان
🔻مقام اول رده سنی زیر ۱۶ سال پسر بردیا عالی محمدی از اصفهان
 
به نفرات برتر این مسابقات جوایز نقدی و لوح تقدیر اهدا گردید.
 
کادر داوری مسابقات: 
سرداور آقای اردلان صراف نیا
جانشینان خانمها آسیه جعفری - مهشید مساوات
داوران خانمها آرزو قاسمی - مریم فلاحی - نرگس خلج - مرضیه آمیغی
 
کادر برگزاری مسابقات هیات شطرنج استان اصفهان
 
روابط عمومی هیات شطرنج استان اصفهان

 


دهمین دوره مسابقات جام زنده رود اصفهان

اوبن کشوری –26 لغایت 31 شهریورماه 1402

اصفهان - ایران

شرایط فنی مسابقه:

1- کنترل زمانی مسابقات برای هر بازیکن 90 دقیقه به اضافه­ ی 30 ثانیه به ازای انجام هر حرکت خواهد بود.

2- مسابقات به روش سوئیسی در 9 برگزار خواهد شد.

3- قوانین فیده بر مسابقات حاکم می باشد. مسابقات ریتد می باشد و نتایج مسابقات به فدراسیون جهانی شطرنج ارسال می شود. همچنین ریتینگ استاندارد بازیکن مورد محاسبه قرار می گیرد.

4-. دور های مسابقات به شرح زیر می باشد:

 

ساعت 9

ساعت 17

یکشنبه 26 شهریورماه

دور اول

دور دوم

دوشنبه 27 شهریور ماه

-

دور سوم

سه شنبه 28 شهریورماه

دور چهارم

دور بنجم

چهارشنبه 29 شهریورماه

-

دور ششم

بنجشنبه 30 شهریورماه

دور هفتم

دور هشتم

جمعه 31  شهریورماه

دور نهم و (اختتامیه –ساعت 14)

-

 

 

5- زمان تاخیر 45 دقیقه از زمان شروع می باشد.

6- رده بندی نهایی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده می­باشد. در صورت تساوی امتیازات پوئن شکنی به ترتیب زیر انجام خواهد شد:

1) رویارویی مستقیم           2) بوخ­ هولز قطع شده 1      3) بوخ هولز قطع شده 2      4) بوخ هولز متوسط 1         5) مجموع بوخهولز

7- مسابقات در محل خانه شطرنج واقع در اتوبان چمران خیابان محمد طاهر خانه شطرنج اصفهان برگزار می شود و تغییری در محل مسابقات صورت نمی گیرد. (لینک محل مسابقات در نقشه)

8- با توجه به ظرفیت سالن های خانه شطرنج برای برگزاری مسابقات (240 نفر)، بازیکنانی که تمایل دارند هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام خود اقداد نمایند.

 

شرایط شرکت

9- شرکت برای همه رده های سنی آزاد می­باشد. همچنین مسابقات به صورت اوپن برگزار می شود.

10- مبلغ ورودیه 5.000.000 ریال می­باشد.

11- جهت ثبت نام مبلغ فوق به شماره کارت 6037997599746535 بانک ملی به نام هیات شطرنج استان اصفهان واریز کرده؛ عکس فیش واریزی را به همراه نام و نام خانوادگی به شماره 09133669056 خانم جعفری ارسال نمایید.

 

بازیکنان باید ثبت نام حود را در سایت شطرنج استان اصفهان به آدرس www.esfahanchess.irثبت نام نمایند

 

مهلت ثبت نام در مسابقات تا روز جمعه 24 شهریورماه  می باشد.

لازم به ذکر است داشتن کد سیستم جامع فدراسیون شطرنج الزامی می باشد

 

12- تاریخ تولد بازیکنان مطابق با تاریخ رده سنی سال 1402 اعلام می گردد.

13- جوایز به شرح زیر می باشد:

عنوان جوایز

مبلغ برداختی

مقام اول

150.000.000 ریال

مقام دوم

100.000.000 ریال

مقام سوم

80.000.000 ریال

مقام چهارم

60.000.000 ریال

مقام بنجم

50.000.000 ریال

مقام ششم

40.000.000 ریال

مقام هفتم

30.000.000 ریال

مقام هشتم

20.000.000 ریال

مقام نهم

15.000.000 ریال

مقام دهم

10.000.000 ریال

مقام اول بازیکن ریتینگ دار زیر 1800

10.000.000 ریال

مقام اول بازیکن ریتینگ دار زیر 1600

10.000.000 ریال

مقام اول بازیکن ریتینگ دار زیر 1400

10.000.000 ریال

مقام اول بازیکن ریتینگ دار زیر 1200

10.000.000 ریال

مقام اول بازیکن بدون ریتینگ دار

10.000.000 ریال

مقام اول بهترین بازیکن بانوان

10.000.000 ریال

مقام اول بهترین بازیکن بیشکسوت

10.000.000 ریال

مقام اول رده سنی زیر 8 سال بسران

10.000.000 ریال

مقام اول رده سنی زیر 8 سال دختران

10.000.000 ریال

مقام اول رده سنی زیر 10 سال بسران

10.000.000 ریال

مقام اول رده سنی زیر 10 سال دختران

10.000.000 ریال

مقام اول رده سنی زیر 12 سال بسران

10.000.000 ریال

مقام اول رده سنی زیر 12 سال دختران

10.000.000 ریال

مقام اول رده سنی زیر 14 سال بسران

10.000.000 ریال

مقام اول رده سنی زیر 14 سال دختران

10.000.000 ریال

مقام اول رده سنی زیر 16 سال بسران

10.000.000 ریال

مقام اول رده سنی زیر 16 سال دختران

10.000.000 ریال

مجموع جوایز

725.000.000 ریال

 

 

 

14- به افرادی که واجد شرایط 2 جایزه باشند فقط یک جایزه (جایزه بالاتر) تعلق خواهد گرفت

15- جوایز مربوط به رده های سنی در صورتی قابل پرداخت است که در هر رده حداقل 5 نفر شرکت­ کننده حضور داشته باشند. جوایز مسابقات نیز در صورتی که تعداد بازیکنان به حد نصاب نرسد تعدیل می گردد.

16- هرگونه اعتراض به رای سرداور باید تا قبل از قرعه کشی دور بعد با پرداخت مبلغ 4.000.000 ریال به صورت مکتوب انجام شود. بدیهی است در صورت پذیرفته شدن اعتراض، مبلغ مذکور بازگردانده خواهد شد. (اعضای هیات ژوری قبل از شروع دور اول اعلام می گردد.)

17- هرگونه موارد پیش بینی نشده حسب مورد توسط سرداور تصمیم گیری خواهد شد.

جهت ثبت نام در مسابقات با شماره 09133669056 خانم جعفری تماس حاصل فرمایید. (ساعات اداری 9 صبح لفایت 16 بعد از ظهر)

 

18-اطلاعات محل اسکان بازیکنان خارج استان اصفهان: 

الف) سرای ورزشکاران : اتاق های 8 نفره مشترک  - مناسب برای بازیکنان آقا - هزینه هر فرد 1.300.000 ریال برای هر شب - لینک محل اسکان (از محل اسکان تا محل مسابقات 12-15 دقیقه )

ب) هتل اداره کل : اتاق های 3 نفره - دارای حمام و سرویس بهداشتی  - هزینه هر اتاق 6.600.000 ریال برای هر شب - لینک محل اسکان  (از محل اسکان تا محل مسابقات 11 دقیقه)

ج) هتل کاوه ( ترمینال کاوه - سالن شماره یک) : دارای اتاق های 2 و 3 نفره

اتاق 2 نفره به ازای هر شب 9.000.000 ریال (بدون صبحانه)  -  اتاق 3 نفره به ازای هر شب 12.500.000 ریال (بدون صبحانه)

برای هماهنگی با اقای صراف نیا 09137979386 هماهنگ کنید.

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    قهرمان لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم سایپا وکسب مقام اول (میز3) در سال 1398
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی  نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده انوشا مهدیان
    استاد فیده انوشا مهدیان
    نائب قهرمان مسابقات برق آسا زون غرب آسیا رده زیر 20 سال 2022 - قرقیزستان
    مقام سوم مسابقات المپیاد جهانی گروه B سال 2022 - هند
    نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1400 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - کرمانشاه
    مقام سوم مسابقات جوانان آسیا رده زیر 20 سال 2021 - کسب دومین نورم استادی بین المللی - سریلانکا
    قهرمان تیمی(تیم سایپا تهران)مسابقات لیگ برتر کشور 1398 - تهران
    مقام سوم مسابقات نوجوانان جهان رده زیر 16 سال 2019 - هند
    نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1398 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - رشت
    مقام سوم مسابقات زون 3/1 بانوان آسیا سال 2019 - کسب اولین نورم استادی بین المللی - اردن
    نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان) لیگ برتر کشور 1397 - تهران
    قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - گرگان
    نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 16 سال 1397 - قزوین
    نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1397 - زنجان
    مقام سوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی شطرنج رده زیر 16 سال 2018 - هند
    قهرمان میز بانوان(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1396 - رشت
    نائب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1396 - گرگان
    قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 16 سال 1396 - ساری
    نائب قهرمان مسابقات قهرمانی سریع آسیا رده زیر 20 سال 1396 - شیراز
    نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1395 - تهران
    نایب قهرمان مراحل اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 14 سال 1395 - سمنان
    نایب قهرمان مرحله اول مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1395 - یزد
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 14 سال 1394 - قزوین
    قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1394 - ماهشهر
    قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 12 سال 1393 - ساری
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 12 سال 1392 - قزوین

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    قهرمان بانوان کشور - ۱۴۰۳
    مقام سوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
    نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • ارشیا محمدیان سبچانی
    ارشیا محمدیان سبچانی
    مقام سوم مسابقات برق آسا غرب آسیا در رده سنی زیر 18 سال- 2024- سریلانکا
    مقام اول مسابقات سریع غرب آسیا در رده سنی زیر 18 سال- 2024 - سریلانکا
    مقام سوم زیر ۱۴ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    قهرمان کشور در مسابقات استاندارد زیر ۱۴ سال ۱۴۰۲
    قهرمان رده سنی زیر ۱۴ سال مسابقات سریع قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
    مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398

  • استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    قهرمان زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال در سال ۱۴۰۲
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال مسابقات سریع در سال ۱۴۰۲
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    کسب مقام سوم زیر 12 سال کشور درسال 1397
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • محمد صادق نادری
    محمد صادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فيده پرنيان عباسي
    استاد فيده پرنيان عباسي
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • ارسلان بزرگزاد
    ارسلان بزرگزاد
    قهرمان بلیتس زیر ۸ سال کشور در سال ۱۴۰۲
  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی
    خشایار رجبی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • ایدا عباسی
    ایدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • مسعود ایرانپور
    مسعود ایرانپور
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • علی کدخدائی
    علی کدخدائی
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • محمد جواد نادری
    محمد جواد نادری
    بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • نگین ماجد
    نگین ماجد
    کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۰ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 6 سال پسران در سال 1395

  • آرین اعتمادی
    آرین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    قهرمان زیر 10 سال پسران استان در سال 1395

  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام سوم رده سنی زیر ۸ سال قهرمانی استان در سال ۱۳۹۸