دومین دوره مسابقات ریتد اوپن سریع باشگاه شطرنج آچمز – فولادشهر

تقویم

زمان: پنجشنبه 21 اردیبشهت ماه 1402 از ساعت 17

مکان: اصفهان – فولادشهر – محله B5 – ورزشگاه تختی – جنب پاساژ ولیعصر

گزارش مسابقات ریتد باشگاه شطرنج آچمز فولادشهر

در این دوره از مسابقات با شرکت ۱۳۴نفر در ۹دور به روش سوئیسی با سرداوری داور فیده اردلان صراف نیا آغاز و نتایج زیر بدست آمد. 
 
مقام اول، رضا مصور با کسب ۸ امتیاز 
مقام دوم، محمد طاها حاجی اریسمانی با کسب ۷.۵ امتیاز و پوین شکنی ۴۵.۵
مقام سوم، هامان عیدی وندی با کسب ۷.۵امتیاز با پوئن شکنی ۴۴.۵
مقام چهارم، امیر محمد توکلی با کسب ۷امتیاز و پوئن شکنی ۴۸
مقام پنجم، یاسین عسگری با کسب ۷امتیاز و پوئن شکنی ۴۷
مقام اول پیشکسوتان بهمن دهقان با کسب ۷امتیاز و پوئن شکنی ۴۶
مقام اول بانوان، مهدین احمدی با کسب ۶امتیاز و پوئن شکنی ۴۰
مقام اول ریتینگ زیر ۱۶۰۰ مهیار کیخائی با کسب ۷امتیاز و پوئن شکنی ۴۲
مقام اول ریتینگ زیر ۱۵۰۰ کیارش جعفری با کسب ۷امتیاز پوئن شکنی ۴۱.۵
مقام اول ریتینگ زیر ۱۴۰۰ حمید وهابی با کسب ۷امتیاز ۳۷
مقام اول ریتینگ زیر ۱۳۰۰ محمد یاسین قنبری با کسب ۶.۵ امتیاز و پوئن شکنی ۴۸.۵
مقام اول ریتینگ زیر ۱۲۰۰ با کسب ۶امتیاز پوئن شکنی ۴۳
مقام اول ریتینگ زیر ۱۱۰۰ غلامرضا احمدی با کسب ۵.۵امتیاز پوئن شکنی ۴۳
مقام اول بدون ریتینگ، پوریا محبت ۵.۵ امتیاز پوئن شکنی ۴۱.۵
مقام اول زیر۱۶ سال علی قنبری با کسب ۶.۵ امتیاز پوئن شکنی ۴۹.۵
مقام اول زیر ۱۴سال محمد شایان بابایی
با کسب ۶.۵امتیاز پوئن شکنی ۴۶
مقام اول زیر ۱۲سال آرشام فاطمی با کسب ۶.۵امتیاز پوئن شکنی ۴۴
مقام اول زیر ۱۰ سال امیر محمد نوروزی با کسب ۶ امتیاز و پوئن شکنی ۴۲
مقام اول زیر ۸سال محمد پارسا صائب با کسب امتیاز ۵.۵پوئن شکنی ۴۳
مقام اول زیر ۶سال علی زمانی با کسب ۵ امتیاز پوئن شکنی ۴۶
مقام اول دختران مهلا عطایی با کسب ۵امتیاز 
مقام دوم دختران مهوش خلاقی زاده با کسب ۴.۵ امتیاز 
مقام دوم پیشکسوتان اردشیر شیر بابادی با کسب ۶.۵ امتیاز 
مقام سوم پیشکسوتان، محمد حسین اکبرزاده با کسب ۶ امتیاز 
مقام دوم زیر ۱۶سال عزاله سواری با کسب ۵.۵امتیاز 
مقام سوم زیر ۱۶ سال محمد رضا نصیری با کسب ۵ امتیاز 
مقام سوم زیر ۱۴ سال پرهام امیدی نیا با کسب ۶.۵ امتیاز 
مقام سوم زیر ۱۴ سال محمد حسین غلامی با کسب ۶ امتیاز 
مقام دوم زیر ۱۲ سال پرنیان فتوحی با کسب ۵ امتیاز 
مقام سوم زیر ۱۲ سال برنا بشارت فر با کسب با کسب ۵ امتیاز 
مقام دوم زیر ۱۰ سال محمد حسام توکلی 
با کسب ۵.۵ امتیاز 
مقام سوم زیر ۱۰ سال روژین کربلائیان با کسب ۵.۵ امتیاز 
مقام دوم زیر ۸ سال رادمان رستمی فر با کسب ۵ امتیاز 
مقام سوم زیر ۸ سال علی حسن علیزاده با کسب ۴.۵ امتیاز 
مقام دوم زیر ۶ سال آروین رهنما با کسب ۴.۵ امتیاز 
مقام سوم زیر ۶ سال احمد نساجی با کسب ۴
امتیاز 
مقام دوم ریتینگ زیر ۱۶۰۰ میلاد کیان محمدی با کسب ۶.۵ امتیاز 
مقام دوم ریتینگ زیر ۱۵۰۰ رسول صمیمی با کسب ۶ امتیاز 
مقام سوم ریتینگ زیر ۱۵۰۰ پرگل ناصح پور با کسب ۶
امتیاز 
مقام دوم ریتینگ زیر ۱۴۰۰ مبین افضل با کسب ۵.۵ امتیاز 
مقام سوم ریتینگ زیر ۱۴۰۰ رادمهر کرباسیون با کسب۵.۵ امتیاز، 
مقام دوم ریتینگ زیر ۱۳۰۰ رز اکبری با کسب ۵.۵ امتیاز 
مقام سوم ریتینگ زیر ۱۳۰۰ اهورا یارکزاده با کسب ۵.۵ امتیاز 
مقام دوم زیر ریتینگ ۱۲۰۰ میلاد ایزد ستا بت کسب ۵ امتیاز 
مقام سوم زیر ریتینگ ۱۲۰۰ حامد رهنما با کسب ۵ امتیاز 
مقام دوم زیر ریتینگ ۱۱۰۰ امیر علی گوهرگانی با کسب ۴ امتیاز 
مقام سوم ریتینگ زیر ۱۱۰۰ امرالله ادیبی با کسب ۵ امتیاز 
مقام دوم بدون ریتینگ شکیب خسرویان با کسب ۵ امتیاز 
مقام سوم بدون ریتینگ ابوالفضل هندی با کسب ۵ امتیاز 
مقام های کسب شده باشگاه شطرنج آچمز 
 
مقام اول سام زمانی بختیاروند 
مقام دوم علی نیک نژاد 
مقام سوم آرام امیری 
مقام اول زیر ۱۶ سال امین کریمی 
مقام دوم زیر... محمد حیدری 
مقام سوم زیر... شنتیا احمدی 
مقام اول زیر ۱۴ سال سبحان فخری 
مقام دوم زیر.... علیرضا سلیمانی مقدم 
مقام سوم زیر.... محمد حسن زاده 
مقام اول زیر ۱۲ سال ارشیا ابداری 
مقام دوم زیر.... طاها کریمی 
مقام سوم زیر.... مبین سلجوقی 
مقام اول زیر ۱۰ سال مبینا غلامی 
مقام دوم زیر..... نیوشا ملک محمدی 
مقام سوم زیر..... ابتین عسگری منش 
مقام اول زیر ۸ سال کارن حسن پور 
مقام دوم زیر..... هلیا طاهری 
مقام سوم زیر..... ثمین سعیدی 
مقام اول زیر ۶ سال النا صبور 
مقام دوم زیر.... کمین حسن پور 
مقام سوم زیر.... شهریار کاظمی 
 
بانو اول ملینا غلامی 
بانو دوم شیوا لیموچی  
بانو سوم نگار فریدونی

 

 

باشگاه شطرنج آچمز فولادشهر با همکاری هیات شطرنج شهرستان لنجان و هیات شطرنج استان اصفهان؛ دومین دوره مسابقات ریتد اوبن سریع باشگاه شطرنج آچمز فولادشهر را با شرایط زیر برگزار می کند:

 

آئین نامه مسابقات

حامیان


قهرمانان
  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    قهرمان لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم سایپا وکسب مقام اول (میز3) در سال 1398
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی  نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده انوشا مهدیان
    استاد فیده انوشا مهدیان
    نائب قهرمان مسابقات برق آسا زون غرب آسیا رده زیر 20 سال 2022 - قرقیزستان
    مقام سوم مسابقات المپیاد جهانی گروه B سال 2022 - هند
    نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1400 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - کرمانشاه
    مقام سوم مسابقات جوانان آسیا رده زیر 20 سال 2021 - کسب دومین نورم استادی بین المللی - سریلانکا
    قهرمان تیمی(تیم سایپا تهران)مسابقات لیگ برتر کشور 1398 - تهران
    مقام سوم مسابقات نوجوانان جهان رده زیر 16 سال 2019 - هند
    نایب قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1398 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - رشت
    مقام سوم مسابقات زون 3/1 بانوان آسیا سال 2019 - کسب اولین نورم استادی بین المللی - اردن
    نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان) لیگ برتر کشور 1397 - تهران
    قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی بزرگسالان کشور - گرگان
    نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 16 سال 1397 - قزوین
    نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1397 - زنجان
    مقام سوم تیمی مسابقات المپیاد جهانی شطرنج رده زیر 16 سال 2018 - هند
    قهرمان میز بانوان(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1396 - رشت
    نائب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1396 - گرگان
    قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 16 سال 1396 - ساری
    نائب قهرمان مسابقات قهرمانی سریع آسیا رده زیر 20 سال 1396 - شیراز
    نائب قهرمان تیمی(تیم ذوب آهن اصفهان)مسابقات لیگ برتر کشور 1395 - تهران
    نایب قهرمان مراحل اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 14 سال 1395 - سمنان
    نایب قهرمان مرحله اول مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1395 - یزد
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 14 سال 1394 - قزوین
    قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال 1394 - ماهشهر
    قهرمان مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 12 سال 1393 - ساری
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 12 سال 1392 - قزوین

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    قهرمان بانوان کشور - ۱۴۰۳
    مقام سوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
    نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام دوم زیر 12 سال استان - 1398
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • ارشیا محمدیان سبچانی
    ارشیا محمدیان سبچانی
    مقام سوم زیر ۱۴ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    قهرمان کشور در مسابقات استاندارد زیر ۱۴ سال ۱۴۰۲
    قهرمان رده سنی زیر ۱۴ سال مسابقات سریع قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۲
    مقام دوم رده سنی زیر ۱۲ سال مسابقات برق آسای قهرمانی کشور - تهران 1401
    مقام سوم مسابقات برق اسای آسیایی در رده سنی زیر ۱۲ سال در بالی اندنزی - 2022
    قهرمان زیر 10سال استان - 1398

  • استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    استاد فیده بانوان مائده یوسفیان
    قهرمان زیر ۱۴ سال کشور در سال ۱۴۰۳
    کسب مقام دومی جهان در رده سنی زیر 12 سال - گرجستان 2022
    اول تیمی زیر 12 سال اسیا - 2021- انلاین
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398
    مقام اول زیر 10 سال استان - 1398
    مقام سوم زیر 8سال جام اینده سازان کشور -اردیبهشت 1397
    مدال برنز زیر 10 سال کشور - 1398

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال در سال ۱۴۰۲
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر ۱۶ سال مسابقات سریع در سال ۱۴۰۲
    مقام اول کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1398
    کسب مقام سوم زیر 12 سال کشور درسال 1397
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • محمد صادق نادری
    محمد صادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فيده پرنيان عباسي
    استاد فيده پرنيان عباسي
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • ارسلان بزرگزاد
    ارسلان بزرگزاد
    قهرمان بلیتس زیر ۸ سال کشور در سال ۱۴۰۲
  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی
    خشایار رجبی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • ایدا عباسی
    ایدا عباسی
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • مسعود ایرانپور
    مسعود ایرانپور
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • علی کدخدائی
    علی کدخدائی
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • محمد جواد نادری
    محمد جواد نادری
    بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • نگین ماجد
    نگین ماجد
    کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
  • امیر محمد نوروزی
    امیر محمد نوروزی
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۰ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
  • آرش جعفری قورتانی
    آرش جعفری قورتانی
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال - 1398
    قهرمان زیر 6 سال پسران در سال 1395

  • آرین اعتمادی
    آرین اعتمادی
    مدال برنز زیر 14 سال کشور - 1398
    قهرمان زیر 10 سال پسران استان در سال 1395

  • شایان ایمن
    شایان ایمن
    قهرمان استان زیر 10 سال 1396
    نایب قهرمان استان زیر 12 سال 1397
    قهرمان استان زیر 12 سال 1398
    نایب قهرمان کشور زیر 14 سال 1399
    نایب قهرمان اسیا زیر14 سال 2021

  • آرش نظریان
    آرش نظریان
    مقام سوم رده سنی زیر ۱۶ سال قهرمانی کشور در سال ۱۴۰۳
    مقام سوم رده سنی زیر ۸ سال قهرمانی استان در سال ۱۳۹۸