دومین دوره مسابقات ریتد باشگاهها و دستجات ازاد استان اصفهان(بانوان)

مسابقات

زمان: از فروردین 96

مکان: اصفهان

سایت رسمی مسابقات

 

تیم آرمن 1 قهرمان مسابقات ریتد باشگاهها و دستجات ازاد استان اصفهان شد. اعضای این تیم شامل خانمها عرب - واگوهیان - رمضانپور و زائری بود. 

تیم هیات شطرنج شهرستان اصفهان شامل خانمها شادکام - دری - لاچیانی و صحتی نائب قهرمان این مسابقات شد.

وتیم اندیشه شامل خانمها ازلی - ماجد - خسروی و نگهبانی نیز مقام سوم  را کسب نمودند. 

تیم خانه چترنگ 1 نیز بعنوان بهترین تیم بدون ریتینگ شناخته شد. 

قهرمانان میزهای 4 گانه نیز بشرح زیر مشخص شدند:

قهرمان میز 1 : خانم اناهیتا پولادی از تیم ارمن 1

قهرمان میز 2 : خانم نگین ماجد از تیم اندیشه 

قهرمان میز 3 : خانم نیلوفر رمضانپور از تیم ارمن 1 

قهرمان میز 4 : خانم انیس زائری لز تیم ارمن 1 

 

 

آئین نامه اجرائی مسابقات ریتد باشگاهها و دستجات ازاد استان اصفهان(بانوان)

  • مسابقات روزهای پنج شنبه ساعت 17 و جمعه از ساعت 9 صبح و16 بعدظهر  برگزار خواهد شد.
  •     شروع  مسابقات از تاریخ 24فروردین 96 خواهد بود و هر هفته پنج شنبه و جمعه ها پیگیری خواهد شد .  در صورت هر گونه تغییری در تاریخ مسابقات مراتب اعلام خواهد شد. قرعه کشی و نتایج مسابقات نیز از طریق  سایتwww.esfahanchess.ir  اعلام می گردد.
  • مسابقات در  7 دور به روش سوئیسی برگزار خواهد شد. نتایج مسابقات برای احتساب ریتینگ به فیده ارسال خواهد شد.
  • زمان بازی برای هر بازیکن 90 دقیقه + 30 ثانیه وقت اضافه به ازای انجام هر حرکت از اولین حرکت  می باشد. ثبت بازی ها تا آخرین حرکت بازی(حرکت به حرکت) اجباری است. هر گونه استثناء بنا به تشخیص سرداور و با تعدیل در زمان بازیکن خواهد بود.
  • همراه داشتن هر گونه وسایل الکترونیکی ارتباطی مانند موبایل در داخل سالن مسابقات برای کلیه بازیکنان  تماشاچیان و سرپرستان و مربیان اکیدا ممنوع می باشد.
  • زمان تأخیر برای هر بازیکن یا تیم 30 دقیقه پس از استارت خواهد بود و در صورت عدم حضور بازیکنان یا تیم ها در موعد مقرر بازیکن یا تیم مزبور بازنده خواهد شد.
  • در صورتی که دو بازیکن یا بیشتر از  یک تیم غایب باشند برای کل تیم باخت 3 بر صفر منظور خواهد شد و تنها بازیکن تیم غایب می تواند برای قهرمانی میز ، بازی خود را انجام دهد.
  •      مسابقات بر روی 3 میز انجام خواهد شد و تیم ها می توانند از 1 بازیکن ذخیره نیز استفاده کنند. بنابراین هر تیم دارای حداقل 3 و حداکثر 4 بازیکن می باشد.
  • کلیه بازیکنان اصلی و ذخیره تیم ها ملزم به دارا بودن  کد عضویت معتبر سیستم جامع فدراسیون خواهند بود.
  • قوانین بازی های متعارف فیده حاکم بر مسابقات خواهد بود و قرعه کشی مسابقات نیز توسط کامپیوتر ( برنامه swiss manager ) انجام خواهد شد.
  • به تیم های اول تا سوم  جوائز نقدی و حکم تیمی و کاپ قهرمانی و به نفرات برتر میزهای چهارگانه نیز جوائز نقدی و حکم قهرمانی اهداء می گردد.به تیم برتر بدون ریتنگ نیز حکم اهدا خواهد شد.  ضمناً در صورت تساوی امتیازات جوائز نقدی تقسیم نخواهد شد.
  •  پوئن شکنی مسابقات برای تیم ها در صورت تساوی امتیازات برای رده بندی نهائی عبارت است از

الف) مچ پوینت (2-1-0)     ب) نتیجه رویاروئی مستقیم     ج) برگر تیمی    د) بوخ هولز     ه)بلیتس 5 دقیقه ای 

  • پوئن شکنی مسابقات برای قهرمانی میزها در صورت تساوی درصد امتیازات کسب شده به ترتیب اولویت عبارت است از:

1) امتیاز کسب شده 2) نتیجه رویارویی مستقیم    3(تیم برتر

  • حد نصاب لازم برای قهرمانی میزهای 1 تا 3 انجام حداقل 5 بازی و برای میز 4نیز انجام حداقل 4  بازی خواهد بود.
  • ارنج هر دور حداکثر تا 30 دقیقه  قبل از  شروع مسابقات  باید با امضای کاپیتن یا سرپرست تیم تحویل سرداور داده شود. در غیر این صورت ارنج اصلی(3 میز اول ارنج اصلی) محاسبه می گردد. مسئولیت اعلام ارنج بصورت تلفنی یا پیامک بر عهده مسئولین تیمها خواهد بود.
  • مسئولیت هرگونه اشتباه در اعلام ارنج دور به دور و یا استقرار اشتباه بازیکنان  در هر دور بر عهده سرپرست و کاپیتا ن  تیمها خواهد بود. بدیهی است بازیکنانی که بطور اشتباه بر سر میز مسابقه حاضر و بازی کنند بازنده خواهند شد
  • با توجه به اینکه نتایج هر دور(از دور اول)  برای ارسال به فیده به فدراسیون شطرنج ارسال خواهد شد از کلیه بازیکنان و مسئولین تیمها درخواست می گردد در اسرع وقت و حداکثر تا قبل از شروع دور اول  نسبت به اعلام موارد زیر اقدام لازم بعمل اورند:

الف)   تصحیح اسپل بازیکنان فاقدIDفیده   ب) تصحیح مشخصات شاملIDریتینگ و اسامی بازیکنان اعلام شده    ج) اعلام دقیق تاریخ تولد کلیه بازیکنان (روز/ماه/سال) بصورت کتبی از سوی مسئولین هر تیم د) اعلام کد معتبر سیستم جامع معتبر بازیکنان

  • رعایت شئونات اخلاقی ـ اسلامی و ورزشی در طول مسابقات الزامی خواهد بود
  • در صورت هر گونه اعتراض به رأی داور، سرپرست یا کاپیتن تیم  بلافاصله پس از اتمام بازی و در همان دور موظف خواهد بود تا اعتراض کتبی خود را به همراه مبلغ 500000 ریال به سرداور مسابقات تحویل تا هیأت ژوری تشکیل و تصمیم گیری نماید. در غیر این صورت اعتراض وارد نخواهد بود . بدیهی است در صورتی که اعتراض وارده صحیح تشخیص داده شود مبلغ مذکور عودت داده خواهد شد.
  • سرپرستان یا کاپیتن تیمها بجز در مواردی که قانون تعیین نموده ، حق مداخله در بازی ها را نخواهند داشت
  • داوران مسابقات بشرح زیر می باشد:

1-داورفیده نگین رمضان پور (سرداور) 2- داور فیده مژگان کریمی (جانشین سرداور )

  • کلیۀ بازیکنان پس از اتمام بازی موظف به اعلام نتیجه بازی و ارائه برگ ثبت امضاء شده خود جهت ثبت نتیجه به داوران می باشند.در صورت عدم اعلام نتیجه امکان ثبت باخت برای بازیکنان مذکور خواهد بود.
  • کلیه بازیکنان پس از اتمام بازی تماشاچی محسوب می گردند و حسب دستور داوران بایستی سالن مسابقات را ترک نمایند. فقط کاپیتن و در غیاب وی سرپرست تیم ها می توانند در سالن بازیها حضور داشته باشند
  • اعضای هیأت ژوری مسابقات عبارت است از سرپرست یا کاپیتانهای 3 تیم برتر در هر دور بعنوان اعضای اصلی و دو تیم بعدی بعنوان اعضای علی البدل.
  • در صورتی که هر یک از تیم های مذکور بنحوی در رسیدگی به اعتراضات رسیده ذینفع باشند از شرکت در جلسه مربوطه منع خواهند شد و  از تیم های بعدی بجای آنان استفاده خواهد شد
  • جوائز  مسابقات بشرح زیر است:

·         به تیمهای اول تا سوم کاپ و حکم  قهرمانی تیمی اهداء خواهد شد.

·         به قهرمانان اول میزهای ششگانه حکم قهرمانی اهداء می گردد.

·         به تیمهای اول تا سوم جوائز نقدی بشرح زیر اهداء می گردد:

تیم اول: معادل 8000000 ریال * تیم دوم: معادل 7000000 ریال * تیم سوم: معادل 6000000 ریال

 (10% کل جوائز بعنوان مالیات کسر خواهد شد.)

به تیم برتر بدون ریتینگ حکم اهدا خواهد شد.

  •  تهیه عکس و فیلم تنها در 5 دقیقه اول مسابقات مقدور می باشد.
  • هیچگونه درخواست در خصوص تعویق بازی ها پذیرفته نخواهد بود.
  • هر گونه موارد پیش بینی نشده حسب مورد و توسط سرداور مسابقات اعلام خواهد شد
  • لازم به ذکر است که 10 تیم اول این مسابقات در جدولی که از سال اینده بنام لیگ برتر برگزار خواهد شد باقی خواهند ماند و تیمهای بعدی به دسته اول استان سقوط خواهند نمود
     

 

هیات شطرنج استان اصفهان

 

تغییراتی در ائین نامه مسابقات ایجاد شده که بشرح زیر اعلام می گردد:
1- هر تیم شامل حداقل 3 و حداکثر 4 بازیکن خواهد بود و مسابقات برای هر تیم بر روی 3 میز برگزار خواهد شد.
2- ورودیه مسابقات مبلغ 3000000 ریال تعیین شده که به باشگاهها و ارگانهائی که بیش از 3 تیم در مسابقات داشته باشند 50% تخفیف داده خواهد شد.
3- تاریخ برگزاری مسابقات در جلسه سرپرستان تیمها هماهنگ و اعمال خواهد شد.
4- میزان جوائز بشرح مندرج در ائین نامه تصحیح گردید.
5- هر گونه موارد پیش بینی نشده در جلسه سرپرستان اعلام می گردد.
6- در صورتیکه تعداد تیمها از 10 تیم کمتر باشد مسابقات کنسل خواهد شد.

 

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد دومین دوره مسابقات ریتد باشگاهها و دستجات ازاد استان اصفهان(بانوان) را با شرایط زیر برگزار نماید:

1.      نتایج مسابقات جهت احتساب ریتینگ به فیده ارسال خواهد شد.

2.      شرکت در مسابقات برای کلیه باشگاهها و دستجات ازاد و هیاتهای شهرستانهای تابعه استان اصفهان ازاد خواهد بود.

3.      ورودیه مسابقات مبلغ 3000000 ریال برای هر تیم در نظر گرفته شده که بایستی بحساب شماره : 0110529457003 بانک ملی  بنام هیات شطرنج استان اصفهان واریز و فیش مربوطه  در هنگام ثبت نام و ارائه مدارک به هیات تحویل شود.واریز ورودیه قبل از ثبت نام الزامی است.

4.       تاریخ شروع مسابقات در جلسه سرپرستان تیمها اعلام میگردد.

جلسه هماهنگی و توجیهی سرپرستان تیمها در مورخه 17 فروردین 96  راس ساعت 18:30 در خانه شطرنج اصفهان برگزار خواهد شد.حضور سرپرستان یا نماینده انان در جلسه مذکور الزامی است.

5.       مسابقات بصورت اوپن برگزار و تابع قوانین بازیهای متعارف فیده می باشد.  

6.        شرکت برای تمامی رده های سنی بانوان ازاد است.

7.      هر تیم متشکل از حداقل3و حداکثر 4 بازیکن (3بازیکن اصلی و 1 بازیکن ذخیره) خواهد بود و بازیها بر روی 3میز برگزار می شود.

8.       مسابقات به روش سوئیسی و در 7  دور  برگزار می شود.

9.       زمان بازی برای هر بازیکن 90 دقیقه برای کل بازی  + 30 ثانیه وقت اضافی به ازای هر حرکت  خواهد بود.

10. محل برگزاری مسابقات خانه شطرنج واقع در اصفهان – اتوبان چمران – خانه شطرنج خواهد بود.

11. آخرین مهلت ثبت نام و اعلام امادگی کتبی تیمها تا  مورخه 17 فروردین 1396خواهد بود .

12.ارائه کد سیستم جامع معتبر فدراسیون  برای کلیه بازیکنان شرکت کننده در هنگام ثبت نام الزامی است.

13.هر گونه اعتراض به رای داور در طول مسابقات باید بلافاصله پس از اتمام بازی و بصورت کتبی همراه با تحویل مبلغ 500000 ریال توسط سرپرست یا کاپیتن تیم به سرداور مسابقات تحویل شود. در غیر اینصورت هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.

14.ارنج اصلی تیمها باید تا مورخه 17 فروردین 96 تحویل هیات شده باشد. در غیر اینصورت اسامی اعلام شده اولیه بعنوان ارنج اصلی اعلام خواهد شد. همچنین ارنج روزانه هر تیم حداکثر تا ساعت 17 همان روز قابل قبول می باشد.  

15.   مدارک لازم برای ثبت نام قطعی(در جلسه سرپرستان) :

الف ) فیش بانکی ورودیه مسابقات

ب) ارائه لیست بازیکنان و سرپرست و کاپیتن به همراه کد عضویت در سیستم جامع فدراسیون

ج) ارائه نامه کتبی اداره / کارخانه / باشگاه / هیات شطرنج مربوطه ( در مورد دستجات آزاد نامه کتبی سرپرست تیم به همراه تصویر کارت ملی سرپرست) و فرم قرارداد بازیکنان (نمونه فرم در سایت هیات ارائه خواهد شد و برای هر بازیکن 3 برگ فرم قرارداد با امضای بازیکن و سرپرست و مهر باشگاه یا هیات مربوطه نیاز می باشد.)

د) ارائه شماره تلفن تماس ( همراه و ثابت ) سرپرست و کاپیتن تیم .

 

14.   جوائز مسابقات :

·         به تیمهای اول تا سوم کاپ و حکم  قهرمانی تیمی اهداء خواهد شد.

·         به قهرمانان اول میزهای ششگانه حکم قهرمانی اهداء می گردد.

·         به تیمهای اول تا سوم جوائز نقدی بشرح زیر اهداء می گردد:

در صورتیکه تعداد تیمها  14 تیم یا بیشتر باشد :

تیم اول:مبلغ10000000ریال–تیم دوم:9000000 ریال– تیم سوم : 8000000 ریال 

در صورتیکه تعداد تیمها 12 یا 13 تیم باشد جوائز بشرح زیر می باشد :

تیم اول: معادل 8000000 ریال * تیم دوم: معادل 7000000 ریال * تیم سوم: معادل 6000000 ریال

در صورتیکه تعداد تیمهای شرکت کننده 10یا 11 تیم باشد جوائز بشرح زیر می باشد.

تیم اول : 7000000 ریال - تیم دوم : 6000000 ریال - تیم سوم : 5000000 ریال

(10% کل جوائز بعنوان مالیات کسر خواهد شد.)

·     در صورت تساوی امتیازات جوائز تقسیم نخواهد شد.

برنامه زمان بندی مسابقات قبل از شروع مسابقات اعلام خواهد شد. ضمنا هر گونه تغییر در موارد اعلام شده در این بخشنامه قبل از شروع دور اول به اطلاع سرپرستان تیمها خواهد رسید.

15- ده ( 10 ) تیم اول این مسابقات در لیگ برتر استان باقی خواهند ماند و مابقی تیمها به دسته اول که در نیمه دوم سال جاری برگزار خواهد شد سقوط می نمایند.

هرگونه موارد پیش بینی نشده حسب مقررات توسط  هیات استان اعلام خواهد شد.

حامیان


قهرمانان
  • قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری
    قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری

  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی  نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمد صادق نادری
    محمد صادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فيده پرنيان عباسي
    استاد فيده پرنيان عباسي
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • انوشا مهدیان
    انوشا مهدیان
    مقام اول رده سنی زیر 16 سال 1396
    مقام دوم مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    مقام دوم کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    مقام دوم مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی
    خشایار رجبی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • ایدا عباسی نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    ایدا عباسی نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • مسعود ایرانپور
    مسعود ایرانپور
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • علی کدخدائی
    علی کدخدائی
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • محمد جواد نادری
    محمد جواد نادری
    بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • نگین ماجد
    نگین ماجد
    کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
  • قهرمانان استان در سال 1395
    قهرمانان استان در سال 1395

  • باشگاه اندیشه اصفهان
    باشگاه اندیشه اصفهان
    قهرمان هفتمین دوره مسابقات تیمی شهرستانهای تابعه استان اصفهان (بانوان) -1396
  • تیم اسپادانا
    تیم اسپادانا
    قهرمان هفتمین دوره مسابقات تیمی شهرستانهای تابعه استان اصفهان(اقایان) - 1396
  • باشگاه ارمن
    باشگاه ارمن
    قهرمان مسابقات تیمی باشگاههای استان اصفهان(بانوان) - 1396
  • علیرضا روحپرور
    علیرضا روحپرور
    قهرمان مسابقات بلیتس استان اصفهان - 1396
  • علیرضا اقائی
    علیرضا اقائی
    قهرمان مسابقات سریع قهرمانی استان - 1396
  • استاد بین المللی نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    قهرمان هفدهمین دوره اوپن اردیبهشت اصفهان - 1396