چهارمین دوره مسابقات دسته اول باشگاهها و دستجات ازاد استان اصفهان(ریتد)

مسابقات

زمان: از تاریخ 22 اذر 1392 راس ساعت 14

مکان: خانه شطرنج اصفهان

در پایان مسابقات دسته اول باشگاهها و دستجات ازاد استان اصفهان تیمهای هنرمندان - فرا اندیشه افاق و هیات شهرستان اصفهان بترتیب  مکانهای اول تا سوم این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

img 3816img 3820img 3824

 

قهرمانان میزهای شش گانه نیز بترتیب زیر مشخص شدند:

میز 1 : اقای فرزاد جمالی از هیات شهرضا (1) با کسب 7 امتیاز از 8 بازی و 87.5% امتیازات 

img 3342

میز 2 : اقای جمشاه حقایق از فرا اندیشه افاق با کسب 7 امتیاز از 8 بازی و 87.5% امتیازات 

میز 3 : اقای حمیدرضا رضی پور از تیم فرااندیشه افاق با کسب 6.5 امتیاز از  8 بازی و 81.3% امتیازات 

img 3369

میز 4 : اقای اصغر راستقدم از تیم احمدرضا وحید با کسب 6.5 امتیاز از 7 بازی و 92.9% امتیازات 

img 3366

میز 5 : اقای امیر حسین بادکوبی از تیم هنرمندان با کسب 5 امتیاز از 6 بازی و 83.3% امتیازات 

img 3383

میز 6 : اقای حسین شریفی فرد از تیم تامین و کسب 6 امتیاز از 6 بازی و 100% امتیازات 

img 3811

لازم به ذکر است که کاپ و مدال تیمها و بازیکنان برتر طی مراسمی به انان اهداء گردید .

 

سایت رسمی مسابقات

آئین نامه اجرائی مسابقات شطرنج دسته اول باشگاه ها و دستجات آزاد استان اصفهان ـ  1392

 1.      نتایج مسابقات جهت احتساب ریتینگ به فدراسیون جهانی ارسال خواهد شد.

2.      مسابقات روزهای جمعه از تاریخ 22 اذر ماه 92 و از ساعت 14  برگزار خواهد شد و در صورت هر گونه تغییری در برنامه مسابقات از طریق سایت به اطلاع خواهد رسید.

3.      مسابقات در  9 دور به روش سوئیسی برگزار خواهد شد.

4.      زمان بازی برای هر بازیکن 90 دقیقه + 30 ثانیه وقت اضافه به ازای انجام هر حرکت از اولین حرکت (سیستم فیشر)می باشد. ثبت بازی ها تا آخرین حرکت بازی(حرکت به حرکت) اجباری است.

5.      زمان تأخیر برای هر بازیکن یا تیم یک ساعت خواهد بود و در صورت عدم حضور بازیکنان یا تیم ها رأس ساعت مقرر بازیکن یا تیم مزبور بازنده خواهد شد.

6.      در صورتی که بیش از دو بازیکن یک تیم غایب باشند برای کل تیم باخت 4 بر صفر منظور خواهد شد.

7.      مسابقات بر روی 4 میز انجام خواهد شد

8.      کلیه بازیکنان اصلی و ذخیره و سرپرستان و کاپیتن تیم ها ملزم به تهیه کارت بیمه ورزشی سال 92 و كد عضويت معتبر سيستم جامع فدراسيون می باشند.در غیر اینصورت داور مسابقات از حضور بازیکنان بدون کد عضویت جلوگیری می نماید.

9.      قوانین بازی های متعارف حاکم بر مسابقات خواهد بود و قرعه کشی مسابقات نیز توسط کامپیوتر(برنامه:Swiss Manager) انجام خواهد شد.

10.توافق به تساوی در هر بازی قبل از انجام 30 حرکت اولیه بازی ممنوع می باشد.

11.در صورت بروز هر گونه اشتباهی در ارنج روزانه (عدم تطابق با ارنج اصلی و یا اشتباه نشستن بازیکنان در جای خود) مسئولیت کامل بر عهده سرپرست و کاپیتن تیمها خواهد بود. بازیکنانی که اشتباها بازی کرده باشند بازنده خواهند بود. ضمن انکه داوران نیزوظیفه  کنترلی خود را بعمل خواهند اورد.

12.به تیم های اول تا سوم  جوائز نقدی به ترتیب اعلام شده قبلی ـ حکم تيمي و کاپ قهرمانی و به نفرات برتر میزهای ششگانه نیز مدال و حکم قهرمانی اهداء می گردد. ضمناً در صورت تساوی امتیازات جوائز نقدی تقسیم نخواهد شد.10% کل جوائز بعنوان مالیات کسر خواهد شد.

13.پوئن شکنی مسابقات برای تیم ها در صورت تساوی امتیازات برای رده بندی نهائی عبارت است از:

الف) امتیازات بازی + 1 امتیاز برای هر برد مسابقه

ب)Match Point   ( سه امتیاز برای هر برد، یک امتیاز برای هر تساوی و صفر امتیاز برای هر باخت)

ج) نتیجه دیدار تیمها  

 د) بازی بلیتس 5 دقیقه ای

 

14.پوئن شکنی مسابقات برای قهرمانی میزها(در صورت تساوی درصد امتیازات کسب شده) به ترتیب اولویت عبارت است از: 1) تعداد بردها 2) امتیازات بازی 3) رده بندی تیمی    3)مسابقه بلیتس 5 دقیقه ای(حد نصاب لازم برای قهرمانی میزهای 1 تا 4 انجام حداقل 6 بازی و برای میزهای 5 و 6 نیز انجام حداقل 5 بازی خواهد بود.)

15.ارنج هر دور حداکثر تا 15 دقیقه  قبل از  شروع مسابقات (حداكثر تا ساعت 45/13) باید با امضای کاپیتن یا سرپرست تیم تحویل سرداور داده شود. در غیر این صورت ارنج اصلی(4 میز اول ارنج اصلی) محاسبه می گردد. مسئولیت ارنج اعلام شده بصورت تلفنی یا مسیج بر عهده مسئولان تیمها خواهد بود.

16.در صورت غیبت غیر موجه بازیکنان یا تیمها در طول مسابقات تنبیهات انضباطی در نظر گرفته خواهد شد.

17.رعایت شئونات اخلاقی ـ اسلامی و ورزشی در طول مسابقات الزامی خواهد بود.

18.در صورت هر گونه اعتراض به رأی داور، سرپرست یا کاپیتن تیم  بلافاصله پس از اتمام بازی و در همان دور موظف خواهد بود تا اعتراض کتبی خود را به همراه مبلغ 200000 ریال به سرداور مسابقات تحویل تا هیأت ژوری تشکیل و تصمیم گیری نماید. در غیر این صورت اعتراض وارد نمی باشد. بدیهی است در صورتی که اعتراض وارده صحیح تشخیص داده شود مبلغ مذکور عودت داده خواهد شد.

19.استعمال دخانیات در داخل ساختمان و محوطه اطراف ان اکیداً ممنوع می باشد.

20.اسامی  داوران مسابقات بشرح زیر می باشد:

سرداور عباسعلی وحید دستجردی

داوران شامل اقایان : فرهاد محسن پور ـ مصطفی صندی – احمدرضا کریمی  و خانم: کریم زاده

21.کلیۀ بازیکنان پس از اتمام بازی موظف به اعلام نتیجه بازی و ارائه برگ ثبت امضاء شده خود جهت ثبت نتیجه به داوران می باشند.

22.کلیه بازیکنان پس از اتمام بازی تماشاچی محسوب می گردند و حسب دستور داوران بایستی سالن مسابقات را ترک نمایند.

23. اعضای هیأت ژوری مسابقات سرپرست یا کاپیتن تیم هایی خواهند بود  که در رده های اول تا سوم مسابقات(در هر دور) قرار گرفته باشند. در صورت عدم دسترسی به سرپرست یا کاپیتن تیم هاي عضو هیأت ژوری و در جهت تسریع در تصمیم گیری از تیم های بعدی استفاده خواهد شد.

24.در صورتی که هر یک از تیم های مذکور به نحوی در رسیدگی به اعتراضات رسیده ذینفع باشند از شرکت در جلسه مربوطه منع خواهند شد و  از تیم های بعدی بجای آنان استفاده خواهد شد.  

25.در صورت نیاز به تعویق مسابقات یک تیم  در یک دور خاص بدلیل عدم امکان حضور بیش از 2 بازیکن مانند اعزام بازیکنان به مسابقات رسمی کشور زیر نظر فدراسیون (مسابقات اوپن قابل قبول نخواهد بود)  و یا شرایط خاص دیگر و با توجه به درخواست کتبی سرپرست یا کاپیتن آن تیم و با ارائه مستندات کتبی مورد نیاز به هیأت شطرنج استان و در صورت تأیید هیأت بازی مورد نظر به تعویق خواهد افتاد. بدیهی است تاریخ جدید بازی های معوقه از طریق هیأت استان به تیم های ذینفع اعلام خواهد شد که برگزاری مسابقه در تاریخ مصوب قطعی خواهد بود.   

26.مرجع اصلی آئین نامه مسابقات، بخشنامه تایپی هیأت شطرنج استان اصفهان می باشد.

هر گونه موارد پیش بینی نشده حسب مورد و توسط سرداور مسابقات اعلام خواهد شد.

برنامه زمان بندی مسابقات :

دور اول جمعه 22/9/92- دور دوم جمعه 29/9/92 دور سوم جمعه 6/10/92 دور چهارم جمعه 13/10/92 دور پنجم جمعه 27/10/92 -  دور ششم جمعه 4/11/92 دور هفتم جمعه 11/11/92 دور هشتم جمعه 18/11/92 دور نهم جمعه 25/11/92

 

 

 

 

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد چهارمین دوره مسابقات دسته اول باشگاهها و دستجات ازاد استان اصفهان را با شرایط زیر برگزار نماید:

1.      نتایج مستابقات جهت احتساب ریتینگ به فیده ارسال خواهد شد.

2.      شرکت در مسابقات برای کلیه باشگاهها و دستجات ازاد و هیاتهای شهرستانهای تابعه استان اصفهان ازاد خواهد بود.

3.      ورودیه مسابقات مبلغ 2500000 ریال برای هر تیم در نظر گرفته شده که بایستی بحساب شماره : 70/17265620 بانک ملت بنام هیات شطرنج استان اصفهان واریز و فیش مربوطه  در هنگام ثبت نام و ارائه مدارک به هیات تحویل شود.

4.       مسابقات از تاریخ 22 اذر 1392 راس ساعت 14 اغاز و همه هفته روزهای جمعه در همین ساعت پیگیری خواهد شد.

5.       مسابقات بصورت اوپن برگزار و تابع قوانین بازیهای متعارف فیده می باشد.  

6.        دختران زیر 14 سال نیز  مجاز به شرکت در این مسابقات می باشند.

7.      هر تیم متشکل از حداقل 4 و حداکثر 6 بازیکن (4 بازیکن اصلی و 2 بازیکن ذخیره) خواهد بود و بازیها بر روی 4 میز برگزار می شود.

8.       مسابقات به روش سوئیسی و در 7 تا 9  دور(بسته به تعداد تیمهای شرکت کننده)  برگزار می شود.

9.       زمان بازی برای هر بازیکن 90 دقیقه + 30 ثانیه وقت اضافی به ازای هر حرکت ( سیستم فیشر ) خواهد بود.

10. محل برگزاری مسابقات خانه شطرنج واقع در اصفهان – اتوبان چمران – خانه شطرنج خواهد بود.

11. آخرین مهلت ثبت نام و اعلام امادگی کتبی تیمها تا پایان وقت اداری مورخه 20 اذر 1392خواهد بود .

12.ارائه کد سیستم جامع معتبر فدراسیون برای کلیه بازیکنان شرکت کننده در هنگام ثبت نام الزامی است.

13.هر گونه اعتراض به رای داور در طول مسابقات باید بلافاصله پس از اتمام بازی و بصورت کتبی همراه با تحویل مبلغ 200000 ریال توسط سرپرست یا کاپیتن تیم به سرداور مسابقات تحویل شود. در غیر اینصورت هیچگونه اعتراضی قابل قبول نخواهد بود.

14.ارنج اصلی تیمها باید تا مورخه 20 اذر 92 تحویل هیات شده باشد. در غیر اینصورت اسامی اعلام شده اولیه بعنوان ارنج اصلی اعلام خواهد شد. همچنین ارنج روزانه هر تیم حداکثر تا ساعت 13:45 همان روز قابل قبول می باشد.  

15.   مدارک لازم برای ثبت نام قطعی(در جلسه سرپرستان) :

الف ) فیش بانکی ورودیه مسابقات

ب) ارائه لیست بازیکنان و سرپرست و کاپیتن به همراه کد عضویت در سیستم جامع فدراسیون – به همراه اصل کارت بیمه ورزشی بازیکنان – سرپرست و کاپیتن تیم .

ج) ارائه نامه کتبی باشگاه یا هیات شطرنج مربوطه ( در مورد دستجات آزاد نامه کتبی سرپرست تیم به همراه تصویر کارت ملی سرپرست)

د) ارائه شماره تلفن تماس ( همراه و ثابت ) سرپرست و کاپیتن تیم .

 

14.   جوائز مسابقات :

·         به تیمهای اول تا سوم کاپ و حکم  قهرمانی تیمی اهداء خواهد شد.

·         به قهرمانان اول میزهای ششگانه حکم قهرمانی اهداء می گردد.

·         به تیمهای اول تا سوم جوائز نقدی بشرح زیر اهداء می گردد:

تیم اول:مبلغ10000000ریال–تیم دوم:8000000 ریال– تیم سوم : 6000000 ریال

در صورتیکه تعداد تیمهای شرکت کننده از 12 تیم کمتر باشد جوائز تعدیل می گردد.

(10% کل جوائز بعنوان مالیات کسر خواهد شد.)

·     تیم اول  در صورت تمایل بعنوان سهمیه استان در مسابقات دسته اول باشگاههای کشور(سال 92) به فدراسیون شطرنج معرفی خواهد شد.

در صورت تساوی امتیازات جوائز تقسیم نخواهد شد.

برنامه زمان بندی مسابقات قبل از شروع مسابقات اعلام خواهد شد.  ضمنا هر گونه تغییر در موارد اعلام شده در این بخشنامه قبل از شروع دور اول به اطلاع سرپرستان تیمها خواهد رسید.

هرگونه موارد پیش بینی نشده حسب مقررات توسط  هیات استان اعلام خواهد شد.

حامیان


قهرمانان
  • قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری
    قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری

  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    قهرمان لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم سایپا وکسب مقام اول (میز3) در سال 1398
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی  نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده انوشا مهدیان
    استاد فیده انوشا مهدیان
    مقام اول مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
    نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر16سال 1397
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال97
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی شطرنج سال 2018
    نائب قهرمان کشور رده زیر 20 سال کشور 96
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال 1396
    نائب قهرمان مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    نائب قهرمان کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    نائب قهرمان مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم کشور در رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمد صادق نادری
    محمد صادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فيده پرنيان عباسي
    استاد فيده پرنيان عباسي
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام سوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
    نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    کسب مقام سوم زیر 12 سال کشور درسال 1397
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی
    خشایار رجبی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • ایدا عباسی نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    ایدا عباسی نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • مسعود ایرانپور
    مسعود ایرانپور
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • علی کدخدائی
    علی کدخدائی
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • محمد جواد نادری
    محمد جواد نادری
    بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • نگین ماجد
    نگین ماجد
    کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
  • قهرمانان استان در سال 1398
    قهرمانان استان در سال 1398
    معرفی قهرمانان مسابقات استان در سال 1398
  • پدرام ناظمی
    پدرام ناظمی
    قهرمان بلیتس استان در سال 1398
  • بهزادکلانتری
    بهزادکلانتری
    قهرمان مسابقات پیشکسوتان استان اصفهان درسال 1398