پايان دومین دوره مسابقات شطرنج دسته دوم باشگاهها و دستجات ازاد استان اصفهان(كاشان در گروه مردان و خانه شطرنج در گروه بانوان قهرمان شدند.)

مسابقات

زمان: از دوم تيرماه 91

مکان: اصفهان

مسابقات دسته دوم باشگاههاي استان اصفهان(بانوان) با قهرماني تيم خانه شطرنج اصفهان به پايان رسيد. تيمهاي هيات شطرنج شهرضا و كاشان نسز بترتيب در مكانهاي دوم و سوم قرار گرفتند.

در این مسابقات تیم خانه شطرنج با کسب 18 امتیاز اول و تیمهای هیات شطرنج شهرضا با کسب 16.5 و هیات شطرنج کاشان با کسب 10 امتیزا  بترتیب در مکانهای دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین قهرمانان میزهای ششگانه بشرح زیر مشخص شدند:

میز 1 : ساناز ادیبی از خانه شطرنج با کسب 87.5%  امتیازات

میز 2 : نیلوفر رمضانپور از خانه شطرنج با کسب 100% امتیازات

میز 3 : هما اسماعیلی از خانه شطرنج با کسب 100% امتیازات

میز 4 : عاطفه شادمان از کاشان با کسب 50% امتیازات

میز 5 : فاطمه پورمند از هیات شهرضا با کسب 100% امتیازات

میز 6 : زهرا کشاورز از هیات کاشان با کسب 100% امتیازات

مسابقات دسته دوم باشگاههاي استان اصفهان (اقايان) با قهرماني تيم كاشان به پايان رسيد. كاركنان صنعت فولاد و تيران نيز دوم و سوم شدند.

پس از 7 دور مسابقه در تيرماه 91 با شركت 14 تيم اين نتايج بدست امد :

1- هيات كاشان با 22.5 امتياز اول

2- كاركنان صنعت فولاد با 19.5 امتياز دوم

3- هيات تيران و كرون با 18 امتياز سوم

تيمهاي هيات اران و بيدگل با 18 امتايز و پوئن شكني كمتر - نوجوانان فلاورجان - بانك ملي ايران - هيات درچه - نوجوانان باشگاه انديشه - هيات شهرضا - نوجوانان و بزرگسالان باشگاه شطرنج اصفهان - نوجوانان هيات اصفهان - و هيات شطرنج الف و ب نجف اباد بترتيب در مكانهاي چهارم تا چهاردهم قرار گرفتند.

رده بندي ميزهاي شش گانه :

اريا كربكندي از نوجوانان فلاورجان با 80% امتيازات قهرمان ميز 1

مصطفي سليمي از هيات كاشان با 92.9% امتيازات قهرمان ميز 2

حميدرضا نصيري از كاركنان صنعت فولاد با 85.7% امتيزات قهرمان ميز 3

حسينعلي نجاري از هيات كاشان با 83.3% امتيازات قهرمان ميز 4

صمد شجاعي از هيات تيران با 80% امتيازات قهرمان ميز 5

فرشيد معيني از كاركنان صنعت فولاد با 91.7% امتيازات قهرمان ميز 6

قرعه کشی دور به دور -اقایان

توجه : در سايت chess resulte رده بندي ميزها با حذف بازيهاي انجام نشده لحاظ گرديده و مطابق با ائين نامه و قوانين مسابات نمي باشد.

 

مسابقات از روز جمعه دوم تیرماه 91 فقط روزهای جمعه در خانه شطرنج اصفهان برگزار خواهد شد. کلیه تیمهای شرکت کننده موظفند تا 15 خرداد91 مدارک مورد نیاز شامل : ارنح اصلی تیمها - اسامی سرپرست و کاپیتن تیم - کارت بیمه ورزشی بازیکنان - سرپرست و کاپیتن تیم - کد عضویت در سیستم جامع فدراسیون بازیکنانو سرپرست و کاپیتن  - فیش بانکی مربوطه و فرمهای قرارداد بازیکنان را به هیات شطرنج استان در پاکت سربسته تحویل نمایند.

مسابقات اقایان به روش سوئیسی و  روزهای جمعه برگزار می گردد. روش برگزاری مسابقات بانوان نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

ضمنا مسابقات در ایامی که مسابقات رسمی فدراسیون مانند جشنواره سراسری کشور برگزار می گردد تعطیل خواهد بود. برنامه زمان بندی و ائین نامه اجرائی مسابقات قبل از شروع دور اول اعلام می گردد.

آئین نامه اجرائی مسابقات شطرنج دسته دوم باشگاه ها و دستجات

آزاد استان اصفهان ـ  1391

آئین نامه اجرائی مسابقات شطرنج دسته دوم باشگاه ها و دستجات آزاد استان اصفهان ـ  1391

 

1.       مسابقات آقایان روزهای جمعه برگزار خواهد شد.

2.       شروع  مسابقات  آقایان از تاریخ 2/4/1391 خواهد بود.  در صورت هر گونه تغییری در تاریخ مسابقات مراتب اعلام خواهد شد. قرعه کشی و نتایج مسابقات نیز از طریق سایت www.esfahanchess.ir  اعلام می گردد.

3.      مسابقات در  7 دور به روش سوئیسی برگزار خواهد شد.

4.       زمان بازی برای هر بازیکن 90 دقیقه + 30 ثانیه وقت اضافه به ازای انجام هر حرکت از اولین حرکت (سیستم فیشر)      می باشد. ثبت بازی ها تا آخرین حرکت بازی(حرکت به حرکت) اجباری است. هر گونه استثناء بنا به تشخیص سرداور و با تعدیل در زمان بازیکن خواهد بود.

5.       زمان تأخیر برای هر بازیکن یا تیم یکساعت خواهد بود و در صورت عدم حضور بازیکنان یا تیم ها رأس ساعت 15 بازیکن یا تیم مزبور بازنده خواهد شد.

6.       در صورتی که بیش از دو بازیکن یک تیم غایب باشند برای کل تیم باخت 4 بر صفر منظور خواهد شد و در صورت موافقت بازیکن حریف تنها بازیکن تیم غایب می تواند برای قهرمانی میز بازی خود را انجام دهد.

7.       مسابقات بر روی 4 میز انجام خواهد شد و تیم ها می توانند از 2 بازیکن ذخیره نیز استفاده کنند. بنابراین هر تیم حداقل 4 و حداکثر 6 بازیکن می تواند معرفی نماید. ضمناً سرپرست یا کاپیتن تیم ها می تواند از بین بازیکنان نیز انتخاب شود.

8.       کلیه بازیکنان اصلی و ذخیره و سرپرستان و کاپیتن تیم ها ملزم به تهیه کارت بیمه ورزشی سال 90 و کد عضویت 4 رقمی سیستم جامع فدراسیون خواهند بود.

9.       قوانین بازی های متعارف حاکم بر مسابقات خواهد بود و قرعه کشی مسابقات نیز توسط کامپیوتر(برنامه:Swiss Manager) انجام خواهد شد.

10.    به تیم های اول تا سوم  جوائز نقدی به ترتیب اعلام شده قبلی ـحکم تیمی و کاپ قهرمانی و به نفرات برتر میزهای ششگانه نیز مدال و حکم قهرمانی اهداء می گردد. ضمناً در صورت تساوی امتیازات جوائز نقدی تقسیم نخواهد شد.

11.    پوئن شکنی مسابقات برای تیم ها در صورت تساوی امتیازات برای رده بندی نهائی عبارت است از:

الف)Match Point امتیازات تیمی(3  امتیاز برای هر برد، یک امتیاز برای هر تساوی و صفر امتیاز برای هر باخت)

ب) نتیجه دیدار دو تیم

 ج) سونه بورن برگر(امتیاز به دست آمده از تیم مقابل ضربدر جمع امتیازات تیم مقابل)

د)  بوخهولز(جمع امتیازات تیم های حریف)

ه) بوخهولز (مجموع امتیازات حریفان)

12.    پوئن شکنی مسابقات برای قهرمانی میزها(در صورت تساوی درصد امتیازات کسب شده) به ترتیب اولویت عبارت است از: 1) تعداد بردها 2) امتیازات بازی  3) بوخهلز قطع شده 1و2 –بوخهولز متوسط 1و2  5) مسابقه بلیتس 5 دقیقه ای(حد نصاب لازم برای قهرمانی میزهای 1 تا 4 انجام حداقل 5 بازی و برای میزهای 5 و 6 نیز انجام حداقل 4 بازی خواهد بود.)

13.    ارنج هر دور حداکثر تا نیم ساعت  قبل از  شروع مسابقات (حداکثر تا ساعت 13:30) باید با امضای کاپیتن یا سرپرست تیم تحویل سرداور داده شود. در غیر این صورت ارنج اصلی(4 میز اول ارنج اصلی) محاسبه می گردد.

مسئولیت اعلام ارنج به صورت تلفنی بر عهده سرپرست تیم می باشد .

14.    در صورت غیبت غیر موجه بازیکنان یا تیمها در طول مسابقات تنبیهات انضباطی در نظر گرفته خواهد شد.

15.    رعایت شئونات اخلاقی ـاسلامی و ورزشی در طول مسابقات الزامی خواهد بود.

16.    در صورت هر گونه اعتراض به رأی داور، سرپرست یا کاپیتن تیم  بلافاصله پس از اتمام بازی و در همان دور موظف خواهد بود تا اعتراض کتبی خود را به همراه مبلغ 200/000 ریال به سرداور مسابقات تحویل تا هیأت ژوری تشکیل و تصمیم گیری نماید. در غیر این صورت اعتراض وارد نمی باشد. بدیهی است در صورتی که اعتراض وارده صحیح تشخیص داده شود مبلغ مذکور عودت داده خواهد شد.

17.    سرپرستان یا کاپیتن تیمها به هیچ عنوان حق مداخله در بازی ها را نخواهند داشت و فقط در صورتی که بازیکنی در زمان نوبت حرکت خود از داور درخواست نماید تا کاپیتن(و در غیاب کاپیتن تیم سرپرست) در مورد قبول پیشنهاد تساوی حریف و یا اعلام پیشنهاد تساوی توسط خود بازیکن نظر دهد در حضور داور و بدون مکث  باید نظر خود را به بازیکن مزبور اعلام نماید. در این مورد حق هیچ گونه بررسی پوزیسیون توسط افراد فوق وجود ندارد.

18.    استعمال دخانیات در داخل ساختمان اکیداً ممنوع می باشد.

19.    اسامی سرداور و داوران مسابقات بشرح زیر می باشد:

آقایان: سرداور آقای فرهاد محسن پور ـ داور  اقای جلیل باقری

20.    کلیۀ بازیکنان پس از اتمام بازی موظف به اعلام نتیجه بازی و ارائه برگ ثبت امضاء شده خود جهت ثبت نتیجه به داوران می باشند. در غیر این صورت برای آنان باخت منظور می گردد.

21.    کلیه بازیکنان پس از اتمام بازی تماشاچی محسوب می گردند و حسب دستور داوران بایستی سالن مسابقات را ترک نمایند. فقط کاپیتن و در غیاب وی سرپرست تیم ها می توانند به صورت مقطعی با هماهنگی با داور از بازی ها دیدن نمایند.

22.    دو تیم اول هر گروه به مسابقات دسته اول باشگاه های استان اصفهان که در نیمه دوم سال جاری برگزار خواهد شد صعود می نمایند.

23.    اعضای هیأت ژوری مسابقات در هر گروه  سرپرست یا کاپیتن تیم هایی خواهند بود  که در رده های اول تا سوم مسابقات(در هر دور) قرار گرفته باشند. در صورت عدم دسترسی به سرپرست یا کاپیتن تیم های عضو هیأت ژوری و در جهت تسریع در تصمیم گیری از تیم های بعدی استفاده خواهد شد.

24.    در صورتی که هر یک از تیم های مذکور به نحوی در رسیدگی به اعتراضات رسیده ذینفع باشند از شرکت در جلسه مربوطه منع خواهند شد و  از تیم های بعدی بجای آنان استفاده خواهد شد.  

25.    در صورت نیاز به تعویق مسابقات یک تیم  در یک دور خاص بدلیل عدم امکان حضور بیش از 2 بازیکن(مانند اعزام بازیکنان به مسابقات رسمی کشور و آموزشگاهها و یا شرایط خاص دیگر) و با توجه به درخواست کتبی سرپرست یا کاپیتن آن تیم حداقل یک هفته قبل از برگزاری آن دور و با ارائه مستندات کتبی مورد نیاز به هیأت شطرنج استان و در صورت تأیید هیأت بازی مورد نظر به تعویق خواهد افتاد. بدیهی است تاریخ جدید بازی های معوقه از طریق هیأت استان به تیم های ذینفع اعلام خواهد شد که برگزاری مسابقه در تاریخ مصوب قطعی خواهد بود.   

26.    جوائز نقدی مسابقات برای گروه  آقایان به شرح زیر است:

تیم اول: معادل 4000000 ریال * تیم دوم: معادل 3/000/000 ریال * تیم سوم: معادل 2/000/000 ریال

27.    مرجع اصلی آئین نامه مسابقات، بخشنامه تایپی هیأت شطرنج استان اصفهان بوده و مطالب مندرج در سایت فقط جنبه اطلاع رسانی داشته و قابل استناد نخواهد بود.

28.    هر گونه موارد پیش بینی نشده حسب مورد و توسط سرداور مسابقات اعلام خواهد شد.

29.    برنامه  مسابقات :

تاریخ

 

 

2/4/1391

--

دور اولساعت 14

9/4/1391

دور دوم سا عت 9صبح

دور سوم ساعت 16

16/4/1391

دور چهارم ساعت 9صبح

دور پنجم ساعت 16

23/4/1391

--

دور ششم ساعت 14

30/4/1391

--

دور هفتم ساعت 14

 

 هیأت شطرنج استان اصفهان

 

نمونه فرم قرارداد بازیکنان و باشگاه یا دستجات آزاد 

هیات شطرنج استان اصفهان در نظر دارد دومین دوره مسابقات شطرنج دسته دوم باشگاهها و دستجات ازاد استان اصفهان را با شرایط زیر برای بانوان و اقایان برگزار نماید.

1- تاریخ شروع مسابقات - روش برگزاری وتعداد دورها در جلسه سرپرستان تیمها تعیین خواهد شد.

2- زمان بازی برای هر بازیکن 90دقیقه +30ثانیه وقت اضافه به ازای هر حرکت(سیستم فیشر )خواهد بود .

3- مسابقات روزهای جمعه هر هفته  برگزار خواهد شد.

4- محل برگزاری مسابقات بانوان وآقایان خانه شطرنج واقع  در اصفهان – اتوبان چمران – خانه شطرنج خواهد بود.

5- جلسه توجیهی سرپرستان تیمها   7  اردیبهشت (پنجشنبه) راس ساعت 18 در محل خانه شطرنج خواهد بود و برنامه زمان بندی و قرعه کشی مسابقات نیز در همان تاریخ اعلام خواهد گردید. شرکت کلیه سرپرستان تیمها در جلسه مذکور الزامی بوده وعدم شرکت در جلسه بمنزله انصراف از شرکت در مسابقات تلقی خواهد شد.ضمن آنکه آخرین مهلت تحویل ارنج تیمها تا 48ساعت قبل از شروع دور اول مسابقات می باشد.

6- آخرین مهلت ثبت نام وارائه مدارک لازم تیمها مورخه 91.2.7 (پنجشنبه) در جلسه سرپرستان خواهد بود. کلیه باشگاهها – دستجات ازاد و هیاتهای شطرنج شهرستانهای تابعه استان مجاز به شرکت دراین مسابقات   می باشند.

7- سه تیم آخر مسابقات دسته اول باشگاههای استان اصفهان در سال 1390 که به دسته دوم استان سقوط نموده اند حق شرکت در این مسابقات راخواهند داشت . همچنین  بازیکنانی که در مسابقات دسته اول باشگاههای استان اصفهان در سال 90 شرکت داشته اند  مجاز به شرکت در این مسابقات نمی باشند و تنها بازیکنان تیمهای که به دسته دوم سقوط نموده اند می توانند در مسابقات مذکور حضور یابند .  

8- مدارک لازم جهت اعلام آمادگی تیمها وثبت نام:

الف)واریز ورودیه مسابقات بمبلغ 1200000ریال برای هرتیم بحساب جام بانک ملت شعبه تختی بنام هیات شطرنج استان اصفهان  وارائه فیش مربوطه .(برای هیاتهای شهرستانهای تابعه مبلغ 600000ریال می باشد)

ب) ارائه لیست بازیکنان – سرپرست وکاپیتن هر تیم به همراه اصل کارت بیمه ورزشی بازیکنان – سرپرست و کاپیتن تیم .ارائه نامه کتبی باشگاه یا هیات شطرنج مربوطه (در مورد دستجات آزاد نامه کتبی سرپرست تیم به همراه تصویر شناسنامه وکارت ملی سرپرست کفایت می کند )

د) ارائه فرم قرارداد بازیکنان در 3نسخه که توسط باشگاه /هیات/سرپرست مربوطه به امضاء رسیده ومهر شده باشد. ضمنا نمونه فرم به پیوست می باشد.بهمراه ارائه شماره تلفن تماس (همراه وثابت )سرپرست وکاپیتن

9- جوائز مسابقات:

.   به تیمهای اول تا سوم کاپ – حکم تیمی اهداء خواهد شد.                                                                

. به قهرمانان اول تاسوم میزهای ششگانه حکم قهرمانی انفرادی اهداء میگردد. 

به تیمهای اول تاسوم جوائز نقدی بشرح زیر اهداء می گردد:                                                                                   

تیم اول: 4000000ریال 

تیم دوم 3000000 ریال

تیم سوم 2000000ریال 

10% جوائز بابت مالیات کشر خواهد شد.

 (در صورتیکه تعداد تیمها از 10 تیم کمتر باشد مبلغ جوائز تعدیل خواهد شد.)

دو تیم اول مسابقات به دسته اول باشگاههای استان اصفهان صعود خواهند نمود.          

حامیان


قهرمانان
  • قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری
    قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری

  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی  نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده انوشا مهدیان
    استاد فیده انوشا مهدیان
    مقام اول مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
    نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر16سال 1397
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال97
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی شطرنج سال 2018
    نائب قهرمان کشور رده زیر 20 سال کشور 96
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال 1396
    نائب قهرمان مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    نائب قهرمان کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    نائب قهرمان مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم کشور در رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمد صادق نادری
    محمد صادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فيده پرنيان عباسي
    استاد فيده پرنيان عباسي
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام سوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
    نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    کسب مقام سوم زیر 12 سال کشور درسال 1397
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی
    خشایار رجبی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • ایدا عباسی نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    ایدا عباسی نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • مسعود ایرانپور
    مسعود ایرانپور
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • علی کدخدائی
    علی کدخدائی
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • محمد جواد نادری
    محمد جواد نادری
    بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • نگین ماجد
    نگین ماجد
    کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
  • قهرمانان استان در سال 1397
    قهرمانان استان در سال 1397
    معرفی قهرمانان استان در سال 1397