اطلاعیه شماره 2 طرح استعدادیابی شطرنج :

برنامه های آموزشی

زمان: شنبه 28 خردادماه 1390

مکان: خانه شطرنج

آدرس پایگاههای مورد نظر و اسامی شرکت کنندگان در طرح تا امروز

 

آدرس پایگاههای مورد نظر و اسامی شرکت کنندگان در طرح تا امروز:

شنبه 28 خردادماه 1390 از ساعت 17 تا 19 خانه شطرنج اصفهان میزبان شرکت کنندگان در اولین دوره طرح استعدادیابی در شطرنج که بصورت آزمایشی و بطور محدود در برخی مناطق اصفهان برگزار می گردد خواهد بود. در صورت موفقیت این طرح در سال جاری در سالهای آینده اجرای طرح بصورت جدی تری در سطح کلیه شهرستانهای استان به اجراء گذاشته خواهد شد.

آدرس پایگاههای در نظر گرفته شده در طرح برای این دوره :

 

  • دبستان ملک1: خیابان فردوسی 
  • دبستان حسین امین 2: خیابان هشت بهشت شرقی چهارراه پیروزی
  • دبستان سجاد 2: خیابان شریف واقفی روبروی حسینیه خردادزاد
  • ورزشگاه عدل: خیابان هزارجریب ابتدای کوی امام
  • گروههای اموزشی ناحیه 3: خیابان حکیم نظامی خیابان قزلباش جنب سالن ورزشی شهید حیدری
  • ورزشگاه شهید بهشتی: خیابن مقداد (اتش سابق)- کوی باغ کلانتر
  • خانه شطرنج: اتوبان چمران خیابان محمدطاهر تلفن : 5685100
  • مهدکودک صدگل: خیابان مدرس جدید-کوچه سرچشمه(شهید ضابط زاده) - بعد از تربیت معلم

اسامی شرکت کنندگان و پایگاههای در نظر گرفته شده برای آنان :

از افراد مذکور در ذیل دعوت بعمل می اید در تاریخ 28 خردادماه 90 از ساعت 17 در محل خانه شطرنج اصفهان واقع در اتوبان چمران - خیابان محمدطاهر جهت تست و سطح بندی و تعیین زمان و روزهای کلاس حضور بهمرسانند.

توضیح اینکه :

  • پایگاه فرهنگیان از لیست قبلی پایگاهها بدلیل اماده نشدن محل حذف گردیده است و بجای آن چند پایگاه دیگر اضافه گردیده است.
  • برخی اسامی بدلیل ناخوانا بودن بطور کامل درج نشده و یا امکان درج اشتباه اسامی وجود دارد که در تاریخ تعیین شده نسبت به اصلاح انها اقدام فرمائید.
  • عدم حضور در تاریخ تعیین شده برای تعیین سطح بمنزله انصراف از حضور در طرح تلقی خواهد شد.
  • طرح مذکور ویژه رده های سنی 5 تا زیر 12 سال ( امادگی تا پنجم ابتدائی) می باشد . 
  • از پذیرش افرادی که تا کنون ثبت نام نکرده اند در این دوره معذور خواهیم بود.
  • امکان تغییر در برخی پایگاههای تعیین شده بدلیل احتمال به حد نصاب نرسیدن کلاسها وجود دارد که پس از اتمام سطح بندی و قطعی شدن تعداد نفرات کلاسها  موارد به اطلاع افراد مربوطه از طریق شماره تلفنهای اعلام شده و همین سایت خواهد رسید.
  • هر گونه موارد پیش بینی نشده در اجرای طرح نیز از همین طریق به اطلاع خواهد رسید. لذا خواهشمند است ارتباط خود را از طریق سایت هیات شطرنج استان با ما حفظ فرمائید.

 

لیست پسران (سابقه شطرنجی داشته اند)

سالن 3 (طبقه پائین)

 

ردیف

اسم و شهرت

ادرس محل سکونت

پایگاه انتخابی

پایگاه اموزشی درنظرگرفته شده

1

میعاد ترابی

 

امین

امین

2

سید عارف احمدی

 

امین

امین

3

احسان اسماعیلی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

4

سید احمد موسوی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

5

مهدی دهقانی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

6

دانا بیدرام

 

ناحیه 3

سجاد2

7

امیررضا توکلی رسا

 

فرهنگیان

امین

8

یوسف قاسم زاده

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

9

بنیامین ازادنور

 

ناحیه 3

عدل

10

محمدجواد احمدپور

 

فرهنگیان

گروههای اموزشی ناحیه 3

11

محمدرضا واعظ

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

12

دانیال ادیب نیا

 

ناحیه 1

شهید بهشتی

13

مسعود جوزدانی

 

--

شهید بهشتی

14

اریا کاشانی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

15

سید علی الهی دوست

 

ناحیه 1

شهید بهشتی

16

محمدرضا خالقی

 

امین

سجاد2

17

امیرناصری

 

ناحیه 5

خانه شطرنج

18

امیر حسین محمدی

 

سجاد

ملک 1

19

علی جانقربان

 

ناحیه 3

قزلباش

20

عباس کریمیان

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

21

امیرمحمد ادیب

 

ملک

ملک 1

22

محمدجواد صفدریان

 

فرهنگیان

امین

23

علیرضا بهرامی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

24

سورن صالحی

 

ناحیه 1

خانه شطرنج

25

مهدی اسدالهی نژاد

 

ناحیه 1

شهید بهشتی

26

محمدحسین نیازی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

27

محمد حسن گوهریان

 

ناحیه 3

ملک 1

28

محمد مهدی رستم زاده

 

ملک

ملک 1

29

علی مهنامی

 

ناحیه 3

سجاد 2

30

امیر نصر ازادانی

 

ناحیه 1

شهید بهشتی

31

علیرضا مرادی

 

ناحیه 3

عدل

32

عرشیا پهلوانی

 

ناحیه 3

عدل

33

اروین حسین پور

 

امین

خانه شطرنج

34

علی حسینی

 

امین

امین

35

پوریا امیدی

 

ملک

ملک 1

36

داوود دادور

 

--

گروههای اموزشی ناحیه 3

 

ردیف

اسم و شهرت

ادرس محل سکونت

پایگاه انتخابی

پایگاه اموزشی درنظرگرفته شده

37

پوریا هوشیار

 

ناحیه 3

شهید بهشتی

38

علی رفیعی

 

ملک

سجاد2

39

سید ماهان طباطبائی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

40

محمد حسین عطائی

 

--

امین

41

علی سلطانی

 

ناحیه 1

شهید بهشتی

42

شایان مفتخریان

 

امین

امین

43

محمد طراوت

 

فرهنگیان

سجاد 2

44

ماهان قنوات خوزستان

 

--

سجاد 2

45

صدرا اشرافی

 

--

خانه شطرنج

46

پرهام نوربخش

 

--

گروههای اموزشی ناحیه 3

 

 

لیست دختران (سابقه شطرنجی داشته اند)

سالن 3 (طبقه پائین)

 

ردیف

اسم و شهرت

ادرس محل سکونت

پایگاه انتخابی

پایگاه اموزشی درنظرگرفته شده

1

غزل کریمخانی

 

--

شهید بهشتی

2

فاطمه باقری

 

امین

ملک 1

3

نگین اشفاق

 

ملک

ملک 1

4

مینا شیخ

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

5

نگار زین العابدینی

 

ناحیه 5

خانه شطرنج

6

مهدیه شیخ

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

7

مائده اسماعیل زاده

 

امین

امین

8

سوگل ترابی

 

امین

سجاد 2

9

سحر فرازبخت

 

امین

امین

10

ملیکا کاظمی

 

امین

سجاد 2

11

انیتا فرجی

 

امین

امین

12

گلنوش تقی زاده

 

امین

سجاد 2

13

ژینا تحیر کردستانی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

14

زهرا ازلی

 

امین

سجاد2

15

نگین قدمی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

16

زهرا باقری

 

امین

ملک 1

17

نگین اشفاق

 

ملک

ملک 1

18

عارفه اشرافی

 

--

خانه شطرنج

  

لیست پسران (سابقه شطرنجی نداشته اند)

                                                    سالن 2 (طبقه بالا )     

 

ردیف

اسم و شهرت

ادرس محل سکونت

پایگاه انتخابی

پایگاه اموزشی درنظرگرفته شده

1

امیر محمدپور

 

امین

امین

2

محمدرضا اکبری

 

--

سجاد 2

3

دانیال حقیقی

 

فرهنگیان

امین

4

محمد یوسفیان

 

امین

امین

5

سروش قاسمی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

6

سعید قاسمی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

7

امیر پاک نزاد

 

امین

امین

8

محمد معین میرزائی

 

فرهنگیان

سجاد 2

9

ارشیا

 

فرهنگیان

سجاد 2

10

امیرارسلان ارغنده

 

ناحیه 3

عدل

11

محمد حسین دهخدا

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

12

پارسا جهانبانی

 

--

عدل

13

صدرا جهانبانی

 

--

عدل

14

معین خوش نظر

 

ناحیه 3

عدل

15

محمد صادق واعظی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

16

سجاد سیف الهی

 

ملک

ملک

17

حسین کوهستانی

 

امین

امین

18

ارش نکوئی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

19

ارین نکوئی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

20

محمدرضا جوادی

 

امین

سجاد2

21

سیدمحمدطاها فتح اله زاده

 

امین

سجاد2

22

ابوالفضل کریمی

 

--

گروههای اموزشی ناحیه 3

23

متین انصاری پور

 

--

امین

24

پدرام ملکی

 

فرهنگیان

ملک1

25

ارش ملکی

 

فرهنگیان

ملک 1

26

محمد جواد شجاعان

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

27

محمد هادی پاکزاد

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

28

محمد شیخ

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

29

سجاد ترکی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

30

ارمین کیان افزار

 

ملک

ملک 1

31

سید محمدمهدی حسینی

 

امین

گروههای اموزشی ناحیه 3

32

محمد حسین کیان وش

 

ملک

شهید بهشتی

33

محمد پویا نعمتی

 

امین

سجاد 2

34

پدرام ضیائی

 

--

خانه شطرنج

35

فراز خلیلی

 

ملک

خانه شطرنج

36

محمدرضا باقری

 

ملک

خانه شطرنج

ردیف

اسم و شهرت

ادرس محل سکونت

پایگاه انتخابی

پایگاه اموزشی درنظرگرفته شده

37

رضا اصلانی

 

فرهنگیان

سجاد2

38

مهدی ارشادی

 

امین

امین

39

سید علیرضا حسینی

 

ملک

خانه شطرنج

40

ایمان مهاجرانی

 

امین

امین

41

امین سجاد فرازبخت

 

امین

امین

42

سبحان صفدریان

 

فرهنگیان

خانه شطرنج

43

محمد شاهنگی

 

امین

امین

44

علیرضا ابوالقاسمی

 

امین

امین

45

احمد صاوتی

 

سجاد

سجاد2

46

علی سلیمانی مقدم

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

47

روزبه کیانی

 

ناحیه 3

عدل

48

محمد امین میاندوابی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

49

محمدرضا قلی پور

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

50

امیرمحمد سواربند

 

ناحیه 3

سجاد2

51

ساسان صدیقی

 

امین

سجاد2

52

محمدرضا رحیمی

 

ملک

ملک 1

53

امیریوف کیانی

 

ناحیه 3

عدل

54

ربانی اصفهانی

 

--

خانه شطرنج

55

احسان امینی

 

امین

امین

56

محمدرضا تقی زاده

 

امین

سجاد2

57

سپهر بیاتی

 

امین

خانه شطرنج

58

علی یوسفی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

59

محمد حسین اسماعیل زاده

 

امین

امین

60

حمزه دری

 

امین

امین

61

محمد صمدانی

 

ملک

ملک 1

62

محمد متین بهرامی

 

ملک

سجاد2

63

امیرحسین جمشیدی

حذف از طرح

حذف از طرح

خارج از رده سنی

64

علی ترفع

 

--

سجاد 2

65

محمد امین شاهین

 

ملک

ملک 1

66

آرشام ایرجی

 

فرهنگیان

شهید بهشتی

67

آرمان احمدی

 

امین

امین

68

پویا صانعی

 

--

گروههای اموزشی ناحیه 3

69

مهدی جعفری

 

--

عدل

70

محمد هادی یزدانی

 

--

صد گل

71

سید مرتضی مویدی

 

--

صدگل

72

حسین حسین زاده

 

--

صدگل

73

متین افضلی

 

--

صدگل

74

محمد کریمیان

 

--

صدگل

75

محمدحسین نصیری

 

--

صدگل

76

احسان امامی

 

--

صدگل

77

پارسا درویشی

 

--

صدگل

78

پرهام درویشی

 

--

صدگل

79

عرشیا امین الرعایا

 

--

صد گل

80

ابوالفضل شهری

 

--

صد گل

81

امیرعباس باقری

 

--

صدگل

82

جاور هلالی

 

--

صدگل

83

دانیال بابائی

 

--

صدگل

 

 

 

 

 

 

لیست دختران (سابقه شطرنجی نداشته اند)

                                                    سالن 1 (طبقه بالا )     

 

ردیف

اسم و شهرت

ادرس محل سکونت

پایگاه انتخابی

پایگاه اموزشی درنظرگرفته شده

1

نداشاکری مقدم

 

امین

امین

2

فاطمه طراوت

 

فرهنگیان

ملک 1

3

زهرا طاهری

 

امین

امین

4

اناهیتا ترابی

 

امین

امین

5

نادیا کرمی دهاقانی

 

امین

امین

6

زهرا جوانمردی

 

امین

امین

7

مریم نجاریان

 

ملک

ملک1

8

مینا نجاریان

 

ملک

ملک

9

یگانه سنجری

 

امین

امین

10

مریم سنجری

 

امین

امین

11

ایدا ترابی

 

امین

امین

12

نازگل

 

فرهنگیان

سجاد 2

13

ام البنین مجیدی

 

ناحیه 3

عدل

14

اکرم علیرضائی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

15

راضیه کمالی

 

امین

سجاد 2

16

زهرا خلیلی

 

امین

سجاد 2

17

درسا جوانشیر

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

18

نگین قیصی زاده

 

امین

امین

19

زهرا سیدنا

 

امین

سجاد2

20

بیتا قلمزن

 

فرهنگیان

ملک 1

21

ترنم السادات فتح اله زاده

 

امین

سجاد 2

22

هاجر شفیعی

 

امین

امین

23

فاطمه دهقانی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

24

رضا سلحشور

 

ناحیه 2

امین

25

مریم السادات غلامی

 

امین

امین

26

ندا قانع

 

امین

امین

27

مهیا کریمی

 

امین

امین

28

شکیبا مطیع

 

امین

امین

29

فاطمه باقرهادی

 

فرهنگیان

گروههای اموزشی ناحیه 3

30

فاطمه صفدریان

 

فرهنگیان

امین

31

فاطمه صفدریان

 

فرهنگیان

امین

32

مینا شاهنگی

 

امین

امین

33

نسترن مظاهری

 

امین

امین

34

عطیه رضازاده

 

امین

خانه شطرنج

35

فاطمه نجاری زاده

 

امین

سجاد2

36

نگین بابائی

 

امین

امین

 

                                                                 

 

ردیف

اسم و شهرت

ادرس محل سکونت

پایگاه انتخابی

پایگاه اموزشی درنظرگرفته شده

37

مریم سواربند

 

سجاد

سجاد 2

38

عرفانه چملانیان

 

ملک

سجاد 2

39

شیوا شهیدی

 

امین

امین

40

زهرا صادقیان

 

امین

امین

41

دانتیا دباغ

 

ملک

ملک1

42

طناز مختاریان

 

امین

امین

43

غزل جمشیدیان

 

ناحیه 3

عدل

44

سیده اسما حسینیان

 

امین

امین

45

نازنین احمدی

 

فرهنگیان

امین

46

الناز ربیعی

 

امین

امین

47

شکیبا مطیع

 

امین

امین

48

کیمیا صدری

 

--

امین

49

رزینا روستازاده

 

امین

خانه شطرنج

50

اسماء قنبری

 

--

عدل

51

ملینا مومنی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

52

یاسمن رعنائی

 

--

گروههای اموزشی ناحیه 3

53

هانیه کریمیان

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

54

طناز السادات معنوی

 

ناحیه 3

گروههای اموزشی ناحیه 3

55

نفیسه شاهین

 

ملک

ملک 1

56

زهرا شاهین

 

ملک

ملک 1

57

حانیه صفرعلیان

 

--

صدگل

58

مهشید حقیقی

 

--

صدگل

59

هانیه هلالی

 

--

صدگل

60

مهرخ گلگل

 

--

صدگل

61

غزل قاسمی

 

--

صدگل

62

کیانا گلگل

 

--

صدگل

63

مهشاد پهلوانی نژاد

 

--

صدگل

64

رعنا گلگل

 

--

صدگل

65

نیکزاد سهرابی

 

--

صدگل

66

سمیه بی غم

 

--

صدگل

67

نبی الهی

 

--

صدگل

68

فراهانی

 

--

صدگل

69

ثریا بی غم

 

--

صدگل

70

نگین کریمیان

 

--

صدگل

71

هدیه کریمی

 

--

صدگل

72

مریم مامن پوش

 

--

صدگل

 

 

  
 

 

 

  
 
  
  
 

 

  
 
حامیان


قهرمانان
  • قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری
    قهرمانان جهانی - اسیائی و کشوری

  • استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    استاد بزرگ شاهین لرپری زنگنه
    قهرمان لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم سایپا وکسب مقام اول (میز3) در سال 1398
    کسب عنوان برترین بازیکن جوان آسیا از سوی فدراسیون شطرنج آسیا (2016)
    شرکت در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور وراه یابی به فینال مسابقات در سال 1396
    نایب قهرمانی لیگ برتر باشگاهای کشوربه همراه تیم ذوب آهن وکسب مقام اول (میز1) در سال 1395
    کسب اخرین نورم استاد بزرگی در مسابقات المپیادجهانی به همراه تیم ملی بزرگسالان
    کسب مقام سوم قهرمانی جهان در رده سنی زیر 18 سال -2016
    کسب مدال طلای تیمی قهرمانی جهان در المپیاد زیر 16 سال 2015 - مغولستان
    کسب عنوان قهرمانی اسیا در رده سنی زیر 16 سال - 2015(کره جنوبی)
    کسب مقام دوم مشترک اوپن گرجستان 2015
    کسب اولین نورم استادبزرگی در تیرماه 94 (بلغارستان)
    کسب عنوان استادی بین المللی در فروردین 94(تایلند)
    کسب عنوان سومی تیمی مسابقات المپیاد جهانی 2014 مجارستان
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 16 سال -2014- هند
    کسب مدال تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2014
    کسب مدال برنز تیمی مسابقا بین المللی قونیه ترکیه 2013
    مقام دومی قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 14 سال - ایران 2013
    مقام دوم تيمي و كسب مدال نقره ميز 5 در المپياد جهاني زير 16 سال (تركيه - 2012)
    مقام اول تیمی مسابقات قونیه - ترکیه 2012
    قهرمان اسیا در رده سنی زیر 14 سال سريلانكا و کسب مدال تیمی زیر 14 سال
    کسب مدال نقره تیمی سریع زیر 14 سال سریلانکا 2012
    مقام چهارم (مشترک با سوم ) جهان زیر 12 سال برزیل 2011
    قهرمان اسيا زير 12 سال فیلیپین 2011
    مقام ششم جهان زیر 12 سال 2010 یونان
    مقام هفتم جهان زیر 10 سال ترکیه 2009
    قهرمان اسيا زیر 10 سال 2009 هند و همچنین طلای تیمی زیر 10 سال
    مقام اول كشور در رده سني زير 12 سال
    مقام چهارم مسابقات زیر 14 سال قهرمانی جهان 2011
    قهرمان کشوردر سال 90-1389
    کسب مدال طلای asean ویتنام 2009 و اخذ عنوان استادی فیده
    کسب مدال تیمی زیر 10 سال - ویتنام 2008

  • استاد بین المللی  نیما جوانبخت
    استاد بین المللی نیما جوانبخت
    کسب مقام سوم اسیا در رده سنی زیر 20 سال - 2015 قرقیزستان
    کسب مقام قهرمانی کشور در رده سنی زیر 20 سال - 1394
    کسب مقام دومی مسابقات سریع و چهارمی متعارف قهرمانی اسیا - رده سنی زیر 18 سال -ایران 2013
    كسب مقام دوم تيمي در مسابقات المپياد جهاني زير 16 سال (استانبول 2012)
    مقام چهارم زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام اول اسيا در مسابقات سريع و بليتس زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا (2012 سريلانكا)
    مقام ششم مسابقات قهرمانی جهان در رده سنی زیر 16 سال 2011
    قهرمان جشنواره سراسری کشور در سال 90
    مدال نقره زیر 16 سال اسیا فیلیپین 2011
    نفر سوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال
    مدال برنز تیمی المپیاد جهانی2011 - مدال طلای انفرادی المپیاد جهانی 2011
    مدال طلای تیمی مسابقات ازاد ترکیه 2011

  • استاد فیده انوشا مهدیان
    استاد فیده انوشا مهدیان
    مقام سوم مسابقات زون 3/1 آسیا در سال 1398
    مقام اول مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
    نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر16سال 1397
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده زیر 20 سال97
    مقام سوم تیمی المپیاد جهانی شطرنج سال 2018
    نائب قهرمان کشور رده زیر 20 سال کشور 96
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال 1396
    نائب قهرمان مسابقات سریع آسیا رده سنی زیر 20 سال 1396
    نائب قهرمان کشور مرحله اول ودوم رده سنی زیر 14 سال 1395
    نائب قهرمان مرحله اول کشور رده سنی زیر 20سال 1395
    مقام سوم کشور در رده سنی زیر 14 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر ١٢سال _ 1392

  • هستی خسروی
    هستی خسروی
    مقام دوم رده سنی زیر 10 سال1396
    کسب عنوان سومی قهرمانی جهان در رده سنی زیر 8 سال -216
    قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان رده سنی زیر 6 سال جشنواره کشور - 1392

  • محمد صادق نادری
    محمد صادق نادری
    قهرمان مسابقات اماتوزی اسیا- اصفهان 2016
    نایب قهرمان رده سنی زیر 14 سال پسران - 1394

  • محسن ترکان
    محسن ترکان
    نایب قهرمان مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • امیرحسین بادکوبی
    امیرحسین بادکوبی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 14 سال کشور در سال 1391
    كسب مقام اول اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان -1391)
    نایب قهرمان مسابقات زیر 20 سال کشور در سال 1391
    مقام سوم در رده سنی زیر 12 سال در سال 90-1389

  • علیرضا آقائی
    علیرضا آقائی
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 18 سال کشور در سال 1391
    مقام دوم تيمي زير 16 سال اسيا(سريلانكا2012)
    نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی زیر 16 سال در سال 90-1389
    تکرار مقام دوم رده سنی زیر 16 سال کشور - سال 91-1390

  • فراز قلعه دار
    فراز قلعه دار
    نايب قهرمان اوپن زنده ياد دكتر نوابي (كرمان - 1391)
    قهرمان کشور در سال 1390 (رده سنی زیر 20سال)

  • استاد فيده پرنيان عباسي
    استاد فيده پرنيان عباسي
    کسب مقام سوم رده سنی زیر 12 سال کشور در سال 1391
    کسب مقام اول مشترک و عنوان استادي فيده مسابقات اسه ان در مسابقات اسه ان 2012
    مقام دوم قهرمانی کشور در رده زیر 10سال- سال 90-1389

  • رامیلا واگوهیان
    رامیلا واگوهیان
    مقام سوم زیر 18 سال 1396
    کسب مقام سوم بازیهای سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 15 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 20 سال دختران - 1394
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال - 1393
    مقام سوم قهرمانی کشور - رده سنی زیر 14 سال - 1392
    مقام دوم زیر 8سال کشور در سال 1388

  • اشکان ازلی
    اشکان ازلی
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 16 سال(1392) و راهیابی به مسابقات قهرمانی اسیا(2014)
  • طناز ازلی
    طناز ازلی
    مقام سوم مسابقات قهرمانی بانوان کشور سال 1397 و عضویت در تیم ملی کشور
    نائب قهرمان کشور در رده سنی زیر 18 سال 1397
    مقام دوم مسابقات آسیایی رده سنی زیر 16 سال 2017
    مقام سوم سریع قهرمانی آسیا رده سنی زیر 16 سال 2017
    قهرمان کشور دررده سنی زیر16سال دختران 1395
    نایب قهرمان رده سنی زیر 15 سال دختران مدارس اسیا و کسب عنوان wcm - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 14 سال - 1393

  • فاطمه مشهدی
    فاطمه مشهدی
    کسب مقام سوم زیر 12 سال کشور درسال 1397
    مقام سوم رده سنی زیر 10 سال 1396
    کسب عنوان دومی مسابقات سریع مدارس اسیا در رده سنی زیر 9 سال دختران - تهران 2016
    نایب قهرمان کشور در رده سنی زیر 8 سال دختران - 1394
    قهرمان کشور در جشنواره کشوری رده سنی زیر 6 سال - تهران - 1392

  • کیارش نجفی
    کیارش نجفی
    1390- مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا2011
    قهرمان استات اصفهان در رده سنی زیر 16 سال - 1394

  • خشایار رجبی
    خشایار رجبی
    مقام سوم تیمی دانش اموزان اسیا - 2011
  • امید کریمی
    امید کریمی
    دارنده مدال برنز قهرمانی کشور کم بینایان و نابینایان - 1395 رامسر
  • عسل کاظم زاده
    عسل کاظم زاده
    کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ دار زیر 1900 بانوان اماتوری اسیا- اصفهان 2016
    قهرمان استان در رده سنی زیر 12 سال - 1393
    راهیابی به فینال قهرمانی کشور بانوان (انتخابی تیم ملی بزرگسالان)1393
    قهرمان استان در رده سني زير 10 سال دختران -1391
    قهرمان استان در رده سنی زیر 20 سال دختران - سال 1390
    مقام هفتم رده سنی زیر 10 سال کشور - سال 91-1390
    مقام چهارم مسابقات قهرمانی کشور رده سنی زیر 8 سال 90-1389

  • ایدا عباسی نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    ایدا عباسی نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390 و قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران
    نفر چهارم کشور در رده سنی زیر 10 سال 91-1390
    قهرمان استان در رده سنی زیر 10 سال دختران

  • مسعود ایرانپور
    مسعود ایرانپور
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1800 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • علی کدخدائی
    علی کدخدائی
    بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 2000 مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • محمد جواد نادری
    محمد جواد نادری
    بهترین بازیکن بدون ریتینگ مسابقات اماتوری اسیا- اصفهان 2016
  • نگین ماجد
    نگین ماجد
    کسب عنوان بهترین بازیکن با ریتینگ زیر 1700 مسابقات اماتوری بانوان اسیا-اصفهان 2016
  • قهرمانان استان در سال 1398
    قهرمانان استان در سال 1398
    معرفی قهرمانان مسابقات استان در سال 1398
  • پدرام ناظمی
    پدرام ناظمی
    قهرمان بلیتس استان در سال 1398
  • بهزادکلانتری
    بهزادکلانتری
    قهرمان مسابقات پیشکسوتان استان اصفهان درسال 1398
  • علی صفیری
    علی صفیری
    قهرمان استان اصفهان در سال 1398